Informujemy na łamach rap-news.eu, iż 20 lutego 2016r. nastąpiła premiera najnowszego projektu EmigraczE – „wGorOncejWodzieCompany”.

Oficjalny odsłuch:

Płyta dostępna w sieci sklepów EMPIK oraz w wybranych punktach na terenie UK. Jak sami twórcy komentują: „Ten ALBUM jest owocem pracy, a w sumie zabawy, gromady otumanionych rapem lekkoduchòw„. 

EmigraczE – Emilozo, Merc, Pawa, Mogieł – Intensywnie szpącą na szkockim rewirze i nie pozwalają o sobie zapomnieć. W ich towarzystwie nie ma miejsca na zwyczajność czy przeciętność albo nudę. To skład elastyczny, tworzony przez pasjonatów dobrych tekstów i tłustych bitów.

Emilozo, Merc, Pawa i Mogieł wiedzą co robią i są w tym niezwykle dobrzy.  Aktywnie tworzą rap, dbają o szerzenie kultury hiphopowej na emigracji i często gęsto wspierają raperów grających gościnnie na Wyspach.

Bogate zaplecze muzyczne i różnorodność charakterów Emigraczy dodaje smaku ich twórczości. Ich teksty i beat’y znajdują odbiorców w niemal każdej grupie wiekowej. Kolejną zaletą Emigraczy jest otwarty umysł i elastyczność co do innowacyjnych styli, technik: lubią eksperymentować z muzyką i słowami. To pozytywnie wpływa na ich wizerunek i sprawia, że wielu doskonałych muzykòw, raperów, Dj’i i producentów podejmuje się wspólnych projektów.

Na krążku „wGorOncejWodzieCompany” gościnnie wystąpili: PMM, ERO, Tony Jazzu, Profus (PPZ), Braddu, Świder, Aereka, Davie_G, Fazero, King Response oraz Blasfima Sinna.

Za dekami stanęli najlepsi z najlepszych: Dj Ritchie Ruftone (2014 IDA Technical Category World Champion, 2013 DMC Battle For World Supremacy Champion, 5 x UK DMC Champion, 4 x UK IDA Champion oraz 2014 UK B4B Scratch Champion, 2000 ITF Eastern Hemisphere Scratching Champion, plus 2012 Red Bull UK Heat Winner; www.ritchieruftone.com), Dj Pryzmat (www.mixcloud.com/DJPryzmat) oraz Dj Gondek.

Jeśli mowa o stronie producenckiej płyty, większość beat’òw jest autorstwa Puzona (soundcloud.com/puzonproduction), on również sprawował pieczę nad całym projektem. Ponadto gościnnie producencko udzielili się Dj Pryzmat, AerekaPablo Autonomia, Pepsi C25, Dolson.

Wiele, a w sumie większość numerów, powstało przy okazji koncertów, sytuacji, podczas których gościliśmy lub byliśmy goszczeni. Wszystkie poznane na tej drodze Mordeczki, Pozdrawiamy. Z fartem. Pzdr.” – EmigraczE.

Tracklist:
1.     W GorONcej Wodzie Company feat. Dj Pryzmat
2.     Eden Cypher 2 feat. PMM, Profus (PPZ), Tony Jazzu, Dj Pryzmat
3.     EmigraczE feat. Dj Ritchie Ruftone
4.     Mòwią o nas źle feat. Profus (PPZ), Dj Gondek
5.     Nie lubię tych, co nie lubią być sobą feat. Świder
6.     Zaginione zwrotki feat. ERO, Świder, Dj Pryzmat
7.     CHAM feat. Dj Pryzmat
8.     Bad Motherfucker feat. Aereka, Davie_G. , Dj Ritchie Ruftone
9.     @ #!!! feat. King Response, Blasfima Sinna, Dj Ritchie Ruftone
10.  Gdzie oni teraz są feat. Tony Jazzu, Puzon
11.  Kompas
12.  Dreamliner
13.  BOSS feat. Braddu, Dj Ritchie Ruftone
14.   Hometown
15.  Wypiję za to… feat. Fazero
16.  Marzenia vs. Rezczywistość
17.  Chlam feat. Dj Pryzmat
*Bonus

Wewnętrzna strona okładki zawiera QR code, który zabierze słuchaczy na specjalną stronę internetową z bonusowymi numerami.

Pierwszym z klipòw promujących krążek jest: Mówią o nas źle” (premiera miała miejsce 13/05/2015). W kawałku gościnnie pojawili się reprezentanci manchesterskiej sceny rapowej: Profus (Pokolenie Pewnej Zguby) oraz DJ Gondek, natomiast produkcją zajął się Puzon. Ujęcia do klipu powstały w Manchesterze przy okazji wizyty Emigraczy w SlumDog Studios.

https://www.youtube.com/watch?v=Wil0jI1stjs 

 

Krążek wGorOncejWodzieCompanypojawi się na sklepowych półkach już w lutym 2016, nakładem TheGeneratz Crew Label – nowego label’a działającego na Wyspach Brytyjskich, który hojnie inwestuje w promocję polskiej kultury i sztuki na emigracji oraz rozwój młodych artystów i muzyków.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych wyczynów na kanale EmigraczE TV.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here