fot. kadr z klipu "Rodeo"

Bonus RPK zaprezentował kolejny teledysk z nowego solowego wydawnictwa – „Bloków Rezydent”. Tym razem warszawski raper postanowił zobrazować singiel „Weź się w garść”, do którego dograli się inni reprezentanci lokalnej sceny: Eldo, Żółf Fenomen i Małach.

Skrecze w tym numerze są zasługą DJ-a Kebsa, natomiast bitem zajął się Flame. Mix przygotował WOWO, a klip to dzieło Marathon Films.

Po bardzo dobrze przyjętym albumie „TECHNIK PASJONAT”, Bonus RPK wypuścił kolejny solowy projekt, który nosi nazwę „BLOKÓW REZYDENT”. Jest on połączeniem dwóch światów, oldschoolu oraz nowoczesnego brzmienia, także nie zabraknie na nim klasycznych numerów jak i świeżych trapowych produkcji.

Za warstwę muzyczną w/w płyty odpowiada szereg znakomitych producentów takich jak, m.in.: WOWO, Małach, Newlight$, Flame i Worek. Nie zabraknie też kooperacji z takimi artystami, jak: Paluch, Kaczy, Kękę, ReTo, Nizioł, Eldo oraz Onar. Jednak oprócz wielu raperów z mainstremu, na płycie można posłuchać graczy z podziemnej sceny.

Cały materiał porusza poważne życiowe tematy, jak i bengery, które z pewnością będą towarzyszyć Wam na nie jednym grubym melanżu. Każdy kto śledzi dotychczasową twórczość Bonusa RPK, na pewno nie zawiedzie się stylistyką oraz brzmieniem tego albumu. Stary dobry Bonus idący z duchem czasu, przygotował dla Was kilkanaście utworów, których nie może zabraknąć w Waszych sprzętach audio.