fot. @StoproRapStoprocent

Eldo – legenda polskiej sceny hip-hopowej – zasila szeregi wydawnictwa StoproRap! Jest to drugi, po Dj. Decksie artysta, który dołącza do wytwórni.

Tak, jak zapowiadał właściciel StoproRapRemigiusz Łupicki, label będzie dokładnie wybierać artystów, którzy znajdą się w strukturach wytwórni. Nie może być więc zaskoczeniem, że kolejnym wzmocnieniem wydawnictwa jest właśnie Eldo.

Warszawski raper na polskiej scenie hip-hopowej jest obecny od 1997 roku. Na początku swojej aktywności muzycznej Eldo był związany z grupą Grammatik, którą współtworzył. Po zawieszeniu działalności zespołu rozpoczął solową karierę. Efektem indywidualnych działań muzyka są świetne krążki. W bogatej dyskografii artysty są takie albumy, jak jak 27, Nie pytaj o nią, czy Zapiski z 1001 nocy, które zostały wyróżnione złotymi płytami.

Projekt tego labelu to coś w co bardzo wierzę i cieszę się, że będę współtworzył to wydawnictwo – mówi o dołączeniu do StoproRap Eldo.

Pierwszym owocem współpracy StoproRap i warszawskiego rapera będzie album Alfa. Blisko, coraz bliżej  – wypowiada się o premierze nowego krążka Eldo i podkreśla, że jest formalizowanych coraz więcej spraw związanych z Alfą. 

https://www.instagram.com/p/CAYFmcznuvz/
https://www.instagram.com/p/CAYHdf9FAvN/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here