fot. @ciociaewaaa_foto

Po entuzjastycznym przyjęciu dwóch pierwszych tomów, jeszcze w tym roku ukaże się trzecia część książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy”. Przedsprzedaż już się rozpoczęła, a autorzy zaczęli ujawniać szczegóły dotyczące publikacji. Pierwszym ogłoszonym rozmówcą jest Eldo, fragment wywiadu, z którym można już przeczytać na stronie wydawnictwa No Dayz Off.

  • Wszystkim dookoła się wydaje, że Eldoka siedzi w domu we fraku, zapala kadzidełka, kot przewraca książki, a na ścianie wisi portret Henryka Sienkiewicza. Nie! Eldoka żyje w domu, w którym nie wiszą żadne portrety i w którym jest taki burdel, że można byłoby spychaczem wjechać. I w życiu nie miałem na sobie fraka, a kadzidełek nienawidzę. (…) Materia przestała mieć dla mnie znaczenie. Obecnie mam dwie pary butów – i to nie dlatego, że mnie nie stać na buty. Kiedyś potrafiłem wydać rocznie kilkadziesiąt tysięcy złotych na ubrania. Nie wiem dlaczego. – opowiada Leszek Kaźmierczak.

W trwającym blisko osiem godzin, bardzo osobistym wywiadzie, który przeprowadził Jacek Baliński, artysta zdradził ponadto, jak pierwotnie nazywał się zespół Grammatik, dlaczego uważa, że nie powinien wystąpić w „Blokersach”, za co jest wdzięczny NOONowi czy jak radzi sobie na co dzień z zespołem Aspergera.

Z pełną treścią będzie można zapoznać się już 4 grudnia, kiedy to odbędzie się premiera „To nie jest hip-hop. Rozmowy III”. Trzecia część publikacji kontynuuje tradycje poprzedniczek, goszcząc na swoich łamach zarówno niezwykle popularnych raperów, jak i mniej medialnych, ale równie istotnych: producentów, DJ-ów, projektantów czy wydawców. Kolejni zaproszeni goście będą ujawniani na profilach @tnjhhrozmowy w każde wtorek oraz sobotę do 10 listopada.

1 KOMENTARZ

  1. Ja mam 5 par Jordanów i uważam ,że za dużo bo 3 leżą w szafie.Tak samo z odzieżą .Nakupywałem nie wiadomo po co. Ten plus, że na ubrania przez najbliższe pare lat nie muszę wydawać kasy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here