Po blisko kwartale od premiery albumu „Kwiat Polskiej Młodzieży” na której współtwórca Grammatika udzielił się gościnie, poinformował, że nie otrzymał swojego egzemplarza płyty.

Eldo na swojego instagrama dodał zdjęcie albumu “Kwiat Polskiej Młodzieży”, i napisał – Kiedyś nagrałem się na płytę Starego Miasta. Nie dostałem płyty, to musiałem sam kupić. Bedoes też nie wysłał płyty, na którą się dograłem, to też sam kupiłem, a co tam

Bedoes i SBM Label odnieśli się do tej sprawy

Na wpis Eldoki odpowiedział Bedoes. – Już niebawem wręczę Ci osobiście płytę, ale złotą. Kwestię wysyłki płytki wyjaśniam z SBM, ktoś odezwie się do Ciebie w poniedziałek. Przykro mi, że płytka nie dotarła, prawdopodobnie doszło do zwrotu przesyłki

Komentarz wytwórni – Płytka została do Ciebie wysłana wraz z wysyłką do wszystkich gości. Są dwie opcje i zweryfikujemy je w poniedziałek (odezwiemy się do Ciebie). Mogłeś nie odebrać kuriera lub paczka po prostu zaginęła (był to okres przed mikołajkami i mieliśmy kilka takich przypadków). Mamy nadzieję, że płytkę wręczymy Ci osobiście, w pakiecie ze złotą już w Stodole. A kwestie wysyłek promocyjnych nie leżą w gestii artysty, więc uszczypliwość w stronę Borysa troszkę nie na miejscu. Pozdrawiamy serdecznie.

Odpowiedź Eldo

@bedoes2115 luz Borys. Wrocilem z pracy to sobie dowcipkuje:) ja sam pewnie paru osobom nie dalem:) chociaz ja mam latwiej bo zazwyczaj nie mam gosci:) i tak bedzie tez przy nowej plycie. Raz ze znowu by mi wszyscy odmowili dwa nie bede musial wysylac:)))

@sbm_label i to ja uchodze za sztywniaka??? :))))) one love :)

 

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ