54654456564

1. września miała miejsce premiera płyty DXB „Synergia”.

Artyści udostępniają internetowy odsłuch krążka oraz informacje na temat trasy koncertowej, w której wystąpią obok zespołu Pięć Dwa. Rozpocznie się ona już 17. września w Gdańsku.

Preorder albumu „Synergia” został w całości wyprzedany, ale płytę wciąż można zamówić pod adresem www.pomix.net

Zgodnie z zapowiedziami DXB już w połowie września tego roku rusza razem z Pięć Dwa w trasę koncertową!

 

14017758_1273029636054505_784716451_n

Deep X Bobson – duet z poznania tworzący muzykę z gatunku hip hop powstały w 2006 roku.

Charakterystyczną cechą zespołu jest mocno zaangażowana warstwa liryczna. Emocjonalny rap, oparty głównie na emocjach wewnętrznych artystów, oprawiony muzyką często odbiegającą od norm gatunku. Artyści mają na koncie debiutancki album „Refleksje” który ukazał się nakładem UMC records w 2006 roku.

Najnowszy album DXB – Synergia to połączenie starego stylu z experymentalnym nowym brzmieniem.

Zespół zaprosił na swój album wielu gości co wyróżnia ten krążek od poprzednich. Są nimi: Justyna INA Krówczyńska, Bartosz CHUPA Zawadzki, Skor, Buka, Ry23, Hans Pięć Dwa, Wbu, DJ Twister. Nowością na tym albumie są rownież producenci: Danexbeatz, Lembo, Schockwaves, $limak.

Paweł „Deep” Paczkowski działalność artystyczną rozpoczął w 1999 roku, kiedy wspólnie z Przemysławem „Hansem” Frenclem założył zespół Pięć Dwa Dębiec. W 2000 roku ukazał się debiutancki nielegal formacji pt. Najwyższa Instancja. Od tego czasu na swoim koncie ma 8 legalnie wydanych płyt. Jest również autorem muzyki do wielu telewizyjnych spotów reklamowych.

Grzegorz „Bobson” Prałat to producent muzyczny i raper. Działalność artystyczną rozpoczął w 2001 roku, kiedy to zadebiutował płytą Memento „Uważaj”. Razem z Deepem w 2006 roku wydał legalną płytę „Refleksje”. Oprócz tego zajmuje się produkcją muzyki dla wielu innych artystów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ