fot. źródło: @hempgruofficial

Już 9. listopada światło dzienne ujrzy najnowszy krążek Hemp Gru, pt. „ETER”, którego przedsprzedaż wciąż trwa. Materiał jest promowany przez dwa single: „Bomba” i „Wódka” (ich odsłuch znajdziecie na rapnews.pl: kliknij!).

Warszawski skład stopniowo odkrywa listę gości, a z ujawnionych właśnie informacji wynika, że wśród nich znajdzie się dwóch legendarnych przedstawicieli kultury Hip-Hop, mianowicie: Włodi i Kaczy. Obu artystów usłyszymy w utworze „Waluta”.

Album Hemp Gru „Eter” dla wielu odbiorców może być sporym zeskoczeniem. Bilon, Wilku, Żary i Szwed SWD odrzucają stereotypowe szablony i odważnie kreują hip-hopową rzeczywistość. Reprezentanci Warszawy przygotowali dla fanów to, za czym ci tęsknili najbardziej – wyrazisty przekaz, szczere i zapadające w pamięć teksty oraz brzmienie na światowym poziomie. Za produkcję i realizację krążka odpowiada

Szwed SWD, gościnnie w utworach pojawią się czołowi przedstawiciele sceny hip-hop (ksywki gości zespół będzie sukcesywnie prezentować na swoich profilach FB oraz Instagram). Mixem i masterem materiału zajął się rezydujący w Los Angeles Rafał Smoleń. Szata graficzna projektu to dzieło Oskara Podolskiego, a autorem zdjęć do poligrafii jest Paweł Fabiański.

Premiera płyty „Eter” pokrywa się z XX-ciem istnienia zespołu Hemp Gru. Istotą tego wyjątkowego jubileuszu będzie trasa koncertowa HG XX ETER obejmująca występy w największych miastach Polski, Europy oraz USA.

Album można zamawiać na hempszop.pl

Tracklista:
CD1
1. Intro
2. Eter
3. Waluta ft. Kaczy, Włodi
4. Klepsydra
5. Życie Warszawy 2
6. Skit “Young Pipa”
7. Fake MC
8. Bomba
9. Wizja Przyszłości
10. HH2k18
11. Zmiana
12. Wódka ft. DJ Cider
13. Zaprogramowani
14. Kto?
15. Gangster
16. Człowiek nie robot
17. Rajski Ogród
18. Mały Wielki Człowiek
19. Płonąca Twierdza
20. Ma-Tematyka
21. Outro – Love

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ