fot. @Deżawi

Utwór “Znacie to?” to czwarty teledysk promujący najnowsze wydawnictwo Dudka, Żarego i INKG pod tytułem „DEŻAWI”. Za produkcję numeru opowiada niezawodny Szwed SWD. Klip został zrealizowany podczas spotkania z fanami, przy okazji premiery płyty w warszawskim sklepie HEMPSZOP. Video jest dziełem ekipy paradoxmedia.pl.

21. września światło dzienne ujrzała najnowsza płyta Dudka, Żarego i INKG zatytułowana „DEŻAWI”. Autorem większości produkcji na płycie jest niezwykle zdolny producent – Szwed SWD. Album supergrupy promują teledyski do utworów „DEŻAWI”, „Ma dusza” oraz „Skrzydła”, który doczekał się już ponad dwóch milionów wyświetleń w serwisie YouTube |możecie je sprawdzić na rapnews.pl|. Płyta wyszła nakładem Universal Music Polska.

Utwory znajdziecie na umusicpl.lnk.to/DP56Dezawi

‘DEŻAWI’ to projekt, który zaskoczy każdego fana hip-hopu. Inicjatorem prac nad albumem był założyciel P56 Label i ikona ulicznego rapu – Dudek, który do współpracy zaprosił reprezentanta legendarnego Hemp Gru – Żarego. Stawkę zamyka wychowanek P56 Label – młody, zdolny INKG. W trakcie swoich karier raperzy wydali prawie 20 albumów, jednak nigdy nie pracowali w takim składzie i nigdy też nie eksperymentowali z formą w taki sposób. Za opakowanie starej, dobrej treści w nowoczesne produkcje odpowiada Szwed SWD. Tytuł ‘DEŻAWI’ nawiązuje do uczucia, które towarzyszyło raperom w trakcie tworzenia płyty.

TRACKLISTA:
1. Wejście
2. DEŻAWI
3. Skrzydła
4. Chcieliby
5. Szczerość
6. Co Ci to da
7. Mało kto
8. Koszmary
9. Ma dusza
10. Znacie to
11. Kwiat Pustyni
12. Po cichu
13. Stop ft. Bilon

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ