fot.

Dudek P56 postanowił zrobić coś, czego nie udało mu się to nigdy wcześniej. Warszawski raper zaprosił na swoją kolejną solową płytę legendy polskiej sceny Hip-Hop. Na 2 dni przed premierą krążka, zatytułowanego „Dwa Światy Vol. 1”, udostępnił pełną tracklistę nadchodzącego wydawnictwa.

Tracklista:

 1. DZIADEK
 2. ŁAPIĘ TLEN
 3. ETU
 4. DRZEWO – ft. Ten Typ Mes
 5. KOLEJNA PORCJA – ft. DJ Hay
 6. DWA ŚWIATY – ft. DJ Hay
 7. DALEJ PISZĘ – ft. Riki Milioner
 8. PRZETRWANIE – ft. DJ Micky Move
 9. PLAN DOSKONAŁY – ft. Rest Dixon37, Fu, Kafar Dixon37, DJ HWR
 10. JAKIEŚ 15/20 LAT TEMU – ft. Zbuku, Epis DYM KNF, DJ HWR
 11. ANTIDOTUM
 12. SZARY ŚWIAT SIĘ ZAZIELENI
 13. PECHOWA 13 – ft. DJ Imu
 14. IDZIE ŚWIAT – ft. Pusher
 15. UPALONY JESTEM – ft. Włodi, DJ Hay
 16. ZARAZA
 17. JA I MOJE CREW
 18. JUTRO – ft. Onar
 19. NIE JEST ŁATWO – ft. Enklawwa, Riki Milioner

Płyta „Dwa Światy Vol. 1” promowana jest przez dwa teledyski: „Dziadek” i „Zaraza”. Kolejny pojawi się już jutro (19.09) |zobacz trailer „Kolejna porcja”!|, tuż przed premierą albumu. Na który utwór z wyżej wymienionych najbardziej czekacie? Piszcie w komentarzach…

View this post on Instagram

Siemanko 👊 W związku z tym , ze premiera DWA ŚWIATY już za 3 dni dziś chcemy wam przedstawić tracliste albumu 🔥 Gościnnie będziecie mogli usłyszeć wielu zacnych gości.. Są to artyści z ktorymi nie miałem nigdy okazji współpracować oraz goście których mogliście usłyszeć już na moich wcześniejszych produkcjach @mestentyp @rescikdixon37 @kafar_dixon37 @fu_official @zbuku_yb @epis_dym_knf @lilpusher @onar_official @wlodi_osad enklawwa Riki Milioner Dziękuję wam za kozackie zwrotki mordki👊👏 #dudek #p56 #ddk #label #album #dwaświaty #blackandwhite #photography #polski #rap #ft #tentypmes #restdix37 #kafardix37 #fu #zbuku #epis #lilpusher #onar #włodi #enklawwa #rikimilioner

A post shared by DUDEK P56 OFFICIAL (@dudek_p56_) on

„Dwa Światy” to obraz, jaki znamy wszyscy. Każdy z nas dobrzy ludzie ma cięższe, jak i te lepsze chwile w swoim życiu. Pragnienia i marzenia, sposoby na przezwyciężenie wszystkiego co złe. Potrafimy choć na chwilę oddalić się tego wszystkiego, co nas otacza. Dlatego również i ja mam swoje sposoby, które wyrażam przez muzykę najlepiej jak tylko potrafię. 

„Dwa Światy Vol. 1” – to odbicie się myśli jednej półkuli mózgowej od drugiej, w wyniku czego powstaje album. Znajdziecie na nim treść płynącą prosto z serca, napisaną tak, jak dusza podpowiada. Chilloutowe, czasami Reggeowe brzmienie, połączone z klasyką oraz mocniejszym pier* – daje całokształt tej płyty. Płyty, która – mam nadzieję – zarazi dobrym słowem niejednego z Was. Na tym materiale pojawi się wielu MC, z którymi nie miałem do tej pory okazji przeciąć się na bicie. Wśród nich, m.in.: Ten Typ Mes, Onar, Fu, czy Zbuku. To dzięki nim powstał klimat, jaki sobie właśnie wyobrażałem pisząc te numery. Oprawą muzyczną – powinniście być zaskoczeni pozytywnie – zajęli się: Czaha, czy Elshino. Pojawi się również nagrana żywa gitara przez mojego ziomeczka – Zamka. To klimat jakiego, krótko mówiąc, nie da się opisać. Jedyne, co mogę Wam polecić, to czekać na to, bo to dla tych, co na to czekają!