fot. źródło: @DudekP56

Mimo, iż kanał YouTube DUDEK P56. (OFICJALNY KANAŁ). liczy już blisko 250 tysięcy subskrybentów, to właśnie w ręce Dudka trafiła specjalna nagroda od serwisu YouTube. Mowa tutaj oczywiście o Srebrnej Nagrodzie (tzw. srebrnym przycisku). Upominek ten otrzymują ‚youtuberzy’, którzy przekroczą pewne progi subskrypcji:

  • Srebrny przycisk Play zostaje przyznany za 100 tys. subskrybentów;
  • Złoty przycisk Play -//- za milion subskrybentów;
  • Diamentowy przycisk Play -//- za 10 milionów subskrybentów.

Warszawski raper postanowił pochwalić się tą dobrą informacją w mediach społecznościowych oraz – przy okazji – podziękować za wsparcie swoim słuchaczom: – Dziś otrzymałem nagrodę za kanał YOUTUBE mordeczki kochane… W zasadzie to dziękuję Wam, bo bez Was by tego nie było. Dziękuję moim wiernym słuchaczom za te wszystkie lata, w których byliście ze mną. Za słowa wsparcia, że tak mocno wierzycie we mnie. Ja również wierzę w Was. Trzymajcie się, ELO! 

Dudek P56 jest w trakcie promocji albumu „DEŻAWI”

„Deżawi” to projekt, który zaskoczy każdego fana hip-hopu. Inicjatorem prac nad albumem był założyciel P56 Label i ikona ulicznego rapu – Dudek, który do współpracy zaprosił reprezentanta legendarnego składu Hemp Gru – Żarego. Stawkę zamyka wychowanek P56 Label – młody, zdolny INKG. W trakcie swoich karier raperzy wydali prawie 20 albumów, jednak nigdy nie pracowali w takim składzie i nigdy też nie eksperymentowali z formą w taki sposób. Za opakowanie starej, dobrej treści w nowoczesne produkcje odpowiada Szwed SWD.

Wszystkie single promujące „DEŻAWI” znajdziecie na rapnews.pl: kliknij!