fot. okładka

O nadchodzącym kolejnym solowym albumie warszawskiego rapera pisaliśmy kilkukrotnie. Jednak przed chwilą na stronie preorder.pl ruszyła sprzedaż preorderów „Dwóch Światów”, do którego dołączone zostaną gadżety w postaci opaski na rękę „Dudek P56”, zestaw wlepek oraz dwa dodatkowe utwory.

„Dwa Światy” – jest to projekt dwuczęściowy. Pierwszy z nich ujrzy światło dzienne 20 września. Gościnnie dograli się, m.in.: Ten Typ Mes, Fu, Onar i Zbuku. Premiera drugiego jest zaplanowana na koniec 2019 roku.

Ponadto na YouTube pojawił się zwiastun 1. singla – „Dziadek” (do numeru powstał klip, który zrealizowany został przez ekipę 9LiterFilmy).

Opis: „Dwa Światy” to obraz, jaki znamy wszyscy. Każdy z nas dobrzy ludzie ma cięższe, jak i te lepsze chwile w swoim życiu. Pragnienia i marzenia, sposoby na przezwyciężenie wszystkiego co złe. Potrafimy choć na chwilę oddalić się tego wszystkiego, co nas otacza. Dlatego również i ja mam swoje sposoby, które wyrażam przez muzykę najlepiej jak tylko potrafię. 

„Dwa Światy Vol. 1” – to odbicie się myśli jednej półkuli mózgowej od drugiej, w wyniku czego powstaje album. Znajdziecie na nim treść płynącą prosto z serca, napisaną tak, jak dusza podpowiada. Chilloutowe, czasami Reggeowe brzmienie, połączone z klasyką oraz mocniejszym pier* – daje całokształt tej płyty. Płyty, która – mam nadzieję – zarazi dobrym słowem niejednego z Was. Na tym materiale pojawi się wielu MC, z którymi nie miałem do tej pory okazji przeciąć się na bicie. Wśród nich, m.in.: Ten Typ Mes, Onar, Fu, czy Zbuku. To dzięki nim powstał klimat, jaki sobie właśnie wyobrażałem pisząc te numery. Oprawą muzyczną – powinniście być zaskoczeni pozytywnie – zajęli się: Czaha, czy Elshino. Pojawi się również nagrana żywa gitara przez mojego ziomeczka – Zamka. To klimat jakiego, krótko mówiąc, nie da się opisać. Jedyne, co mogę Wam polecić, to czekać na to, bo to dla tych, co na to czekają!