fot. @DudekP56

W piątek miała miejsce premiera pierwszego singla i teledysku promującego 13-tą solową płytę Dudka, zatytułowaną „Dwa Światy”. Został on zrealizowany do numeru „Dziadek”, który jest tzw. „hymnem dla palaczy” oraz godnym następcą hitowej „Ballady”.

Klip spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy, czego dowodem jest ilość wyświetleń w serwisie YouTube. Ten fakt postanowił skomentować właściciel P56 Label:

  • Po niecałych 2 dobach mamy 270.000 wyświetleń i 7 miejsce na karcie czasu polskiego YouTube. Niby to tylko cyferki na które nie zwraca się uwagi, ale dla mnie to jest niesamowicie wielki sukces. – przekazał na Instagramie.
  • „Dwa Światy” to moja już 13 płyta solowa w ciągu 13 letniej podróży po muzyce. A uwierzcie mi, że przy każdej plycie moje wrażenia nie słabną, a są coraz to większe… Powtórzę jeszcze razm bo co tu innego powiedzieć. Dziękuję Wam, bo to dzięki Wam mogę cieszyć się teraz tak ogromnym sukcesem. (…) Już niebawem nowości. – dodał.

O warstwę muzyczną numeru zadbał GenBeats, dźwięki gitary dograł Zamek, natomiast teledysk to dzieło ekipy 9LiterFilmy. Więcej informacji o płycie „Dwa Światy” przeczytacie tutaj!

View this post on Instagram

Siemasz mordeczki 🤙 Po nie całych 2 dobach mamy 270.000 wyświetleń i 7 miejsce na karcie czasu Polskiego YouTube.. Niby to tylko cyferki na które nie zwraca się uwagi, ale dla mnie to jest niesamowicie wielki sukces 💪 "Dwa Światy" to moja już 13 płyta solowa w ciągu 13 letniej podróży po muzyce.. A uwierzcie mi , że przy każdej plycie moje wrażenia nie słabna a są coraz to większe.. Powtórzę jeszcze raz bo , co tu innego powiedzieć.. Dziękuję wam bo dzięki wam mogę cieszyć się teraz tak ogromnym sukcesem..👍 Mega szacun dla @genbeats420 za zajebista muzykę, Zamka za gitare i oczywiscie @9literfilmy za przekozacka oprawe video 💥💥💥💥💥💥 Już niebawem nowości na kanale Youtube także zachęcam was moi drodzy do subskrypcji i klikniecia w 🔔 wtedy na pewno nie ominie Cię zadna premiera ❗ Album "Dwa Światy" 20/09/2019 https://www.p56.pl/muzyka/polska/dwa-swiaty-vol-1?from=listing&campaign-id=14&campaign-id=14 https://preorder.pl/muzyka/polska/dwa-swiaty-vol-1 Odzież P56 : 👕 WWW.P56.PL

A post shared by DUDEK P56 OFFICIAL (@dudek_p56_) on