fot. @DudekP56

Niedawno Adrian MTK wyzwał do pojedynku Dudka P56, z którym chciałby wyjaśnić nieporozumienia na płaszczyźnie sportowej podczas Fame MMA. – Pieniążki za walkę przeznaczę na cele charytatywne. (…) Jeśli chodzi o mój konflikt z Dudkiem, to tak naprawdę go nie ma. On musiał się nasłuchać jakichś dziwnych opowieści… – przekazał były reprezentant Ciemnej Strefy |INFO!|.

Do tej pory Dudek nie komentował zaistniałej sytuacji, aż do teraz. Dziś wrzucił na swój profil w social mediach oświadczenie w tej sprawie. Jego treść prezentujemy poniżej:

  • Elo, dziś parę słów ode mnie w sprawie filmów które obiegły Internet z udziałem Adriana MTK. Dostaje każdego dnia od was tyle pytań, że postanowiłem raz na zawsze uciąć wszelkie spekulacje. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jest to moje pierwsza i ostatnia wypowiedź w tej sprawie gdyż nie mam zamiaru robić gowno burzy w sieci , jesteśmy dorosłymi ludźmi i sądzę, że wszelkie sprawy powinniśmy wyjaśniać sami. Dla wszystkich którzy zadają sobie pytanie odnośnie mojego udziału w FAME MMA od razu dementuje jakikolwiek występ na gali. Jak dla mnie jest to wydarzenie dla sportowców bądź dla ludzi szukających fejmu Ja nie należę do żadnej z tej grupy jestem człowiekiem zajmującym się muzyka i w tym znajduje spokój.. Nie potrzebuje w tym wszystkim fejmu.. Następna sprawa jaka pojawiła się w sieci to jako by utwór „KŁAMCA,KŁAMCA” pochodzący z albumu „Od serca” był kierowany do Adriana.. Dementuje tą plotkę.. Utwor nie jest kierowany do niego.. Prawdą natomiast jest to, że na płycie znalazły się dwa wersy kierowany w jego stronę.. Cala sytuacja miala miejsce w 2012 roku więc ponad 7 lat temu Adrian na tamten moment sprzedawał ubrania ludziom za,co brał Hajs lecz nie dostarczał ludziom ubrań.. Osobiście mnie nie okradł lecz nie rozliczył się z fanami ktorymi byl cos winien i stąd wersy które pojawiły się 7 lat temu..na dzis jeżeli taka sytuacja miała miejsce rozliczajcie to między sobą zamiast pisac do mnie Ja zostawiłem stare czasy daleko za sobą i na tą chwilę żyje własnym życiem, robie muzyke, opiekuje się rodzina i nie chce mi się prac czyis brudow z przeszłości niech każdy rozlicza się z własnych demonów przeszłości sam… także na dziś,dzień z mojej strony nie ma konfliktu z MTK ponieważ nie mam zamiaru żyć cały czas sprawa z przed paru lat. Zdrowia dla dobrych ludzi🖐 Nie zamulamy, nie zajmujemy się plotkami a pracujemy nad DWA ŚWIATY VOL.II Elooooo🖐