fot. kadr z klipu

W sieci pojawił się długo oczekiwany klip „STOP”, czyli hip-hopowy hymn najnowszej kampanii fundacji Drużyna Mistrzów: Sport Muzyka Pasja.

  • Nasza kampania dotyczy pomocy młodzieży w walce z hejtem, przemocą, dopalaczami, uzależnieniem od smartfonów i multimediów, i innym destruktywnym czynnikami mającymi często fatalne lub tragiczne skutki. Jako przeciw wagę proponujemy rozwój osobowy poprzez sport i pasję, poszerzamy wiedzę młodzieży na temat zagrożeń, ale i serwujemy konkretną dawkę motywacji i porcję historii. – przekazał pomysłodawca całego przedsięwzięcia, Bosski.

W ramach tego programu, Drużyna Mistrzów planuje cykl warsztatów profilaktyczno-motywacyjno-sportowych wraz z koncertami DM w szkołach na terenie całej Polski oraz realizacje konferencji tematycznych z udziałem ekspertów w dziedzinach hejtu, przemocy, profilaktyki, cyber-bezpieczeństwa, czy rozwoju osobowego.

Wszystkie osoby i firmy chcące podjąć współpracę z Drużyną Mistrzów – są proszone o kontakt na biuro@druzynamistrzow.com.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ