źródło: @djdziadzior

Poznański raper jest obecnie w trasie koncertowej, która potrwa aż do końca października. Jednak cotygodniowe występy w przeróżnych polskich miastach, nie przeszkadzają Guralowi nagrywać nowych projektów. Wręcz przeciwnie. Z najnowszych informacji wynika, że pojawi się następca krążka “Dom otwartych drzwi”, który został wydany w listopadzie 2017 roku (uzyskał on status Złotej Płyty).

Raper szykuje album, pt. “Latające ryby”: “Teledyski będą robione, koncerty będą grane” – mówi donGURALesko w najnowszym materiale video. “Robimy nową płytę, nowy mixtape, nowe gówno” – dodaje. Mixtape’m, o którym wspomina Gural, jest zapewne “Kręci Mnie Vinyl 3” od DJ’a Soiny. Pierwszy, tytułowy singiel pojawił się na początku kwietnia br. Gościnnie w nim dograli się wówczas: donGURALesko, Białas i Kaczor. Warstwę muzyczną przygotowali Young Veteran$ |sprawdź!|.

Będący obecnie w trasie Donguralesko kolejny raz zapowiada nową płytę. Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami kolejny krążek rapera ma nosić tytuł „Latające ryby”, a w prace nad nim zaangażowany jest Matheo.

Facebook Comments