fot. @CjakCLEO

Ostatnie miesiące są dla DGE bardzo aktywne muzycznie, bowiem wypuścił on w 2019 roku aż dwa projekty. Pierwszym z nich był mixtape przygotowany wspólnie z Matheo„Miłość, szmaragd i krokodyl”, a kolejny, który ukazał się w czerwcu, to „Latające ryby”. Niebawem poznańskiego rapera usłyszymy także na albumach innych artystów.

donGURALesko w najnowszym video-materiale, zatytułowanym „Wieści ze Szpadyzorni” ujawnił, że pojawi się, m.in. u Cleo, Shelleriniego i DJ-a Decksa.

  • Dużo się dzieje, dużo muzyki. Za chwilę wychodzi nowy singiel z Cleo na jej najnowszą płytę. Właśnie dograłem się na najnowszą płytę Shellera i na nowym mixtape DJ-a Decksa. Dograłem się również na projekt niespodziankę i za chwilę wracam do studia, nagrać się na jeszcze jedno „gówno”, o którym usłyszycie już niebawem. – przekazał DGE.
  • TAK! 🔥 Cleo & donGURALesko w kawałku „KŁY” już 24 września! Bardzo ciesze się z tego połączenia ponieważ uwielbiam muzykę DGE. Jesteście ciekawi tej kolaboracji? 😎 – czytamy na fanpage wokalistki.

Twóra „Latających ryb” wyrusza w jesienną trasę koncertową po Polsce. Raper odwiedzi takie miasta, jak: Gdańsk, Poznań, Łódź, Warszawa, Kraków, Wrocław.