Będzie muzyczny hit? Może coś więcej?

Po Donatanie możemy spodziewać się wszystkiego. Przypomnijmy, iż jego “Równonoc” jest pierwszym polskim hip-hop’owym projektem, który uzyskał status diamentowej płyty. Czyżby w tym przypadku było podobnie? Czy ten projekt poniesie serca Polaków?

Niedawno jeden z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na świecie wrzucił zdjęcie z Donatanem podpisując je: “Razem z Donatanem robimy wielkie rzeczy“. Oznaczył on hashtagami wokalistkę Cleo, która ujawniła, iż również będzie jedną z gwiazd: “Robert Lewandowski i Don – czyli jak muzyka łączy dwa światy. To największy projekt w dziejach polskiej muzyki“.

Tajemnic jest jeszcze wiele, a sam producent jest na razie daleki od ujawnienia szczegółów: “To co szykujemy, to największy projekt, który nie ma sobie równych pod względem pracochłonności i rozmachu. Mimo iż nie domyślacie się, co planujemy, bądźcie czujni” – poinformował.

Czy doczekamy się go w 2017 roku? Raczej wątpliwe, choć zapewne w ciągu najbliższych miesięcy dowiemy się więcej o tym komercyjnym projekcie.

Robert Lewandowski jest fanem polskiego rapu, a w ubiegłym roku furrorę zrobił filmik, gdzie rapuje zwrotkę m.in. Sokoła z „A pamiętasz jak”. W nagraniu udział wzięli Ten Typ Mes, Pezet, Ero JWP, Chada, Włodi czy Onar.

CIEKAWOSTKA: Robert Lewandowski rapuje zwrotkę Sokoła

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Donatan czekam na Płyte z Rydzykiem ;)
    ZAL mi się robi polskiego H-H :/ #Kasa #Kasa #Kasa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ