Don Kasjo już chciałby „przy**erdolić Popusiowi” 

Będzie musiał poczekać jeszcze trochę...

Niegdyś miało dojść do walki Don Kasjo z Sariusem. Nie wyszło na Fame MMA, wyjdzie na Prime Show MMA 4. Jednak rywalem Kasjusza nie będzie wspomniany Sarius a inny raper – Popek!

Kliknij i promuj swój rap w naszych mediach

Don Kasjo jest gotowy

Wczoraj odbyła się gala Prime Show MMA 3. W Radomiu doszło do takich pojedynków, jak: Robalini vs Bagieta, Paulina vs Pysia, Rutkowski vs Pająk czy extra fight Kamerzysta vs Lasik (walka w budce telefonicznej).

Don Kasjo był podekscytowany tym wydarzeniem, jednak najbardziej czeka na swoje starcie. Już teraz nosiło go, aby skrzyżować rękawice z Popkiem. 4. edycja zaplanowana jest na 26 listopada w Szczecinie.

  • Będzie tam Król z Królem Albanii. Pokażę Wam, kto to, k**wa, jest prawdziwy król. Aż mnie dzisiaj ręką świeżbiła, żeby przy**erdolić Popusiowi. Jestem bardzo zmotywowany, głowa mi się otworzyła – mam wiele tyle fajnych pomysłów. Rozp**rdolę ten świat freakfightów. Jestem przekonany – przekazał w rozmowie z redaktorką TVreklama.

Popek trenuje w górach

Popek rozpoczął swoje przygotowania w ciężkich warunkach. Trenuje w Kielcach i Zakopanem. Tym samym kontynuuje cykl, który praktycznie rozpoczął się przy okazji walki z Normanem Parke (niestety zakończonej bardzo szybko przez kontuzję rapera).

  • Nie ukrywam, że dla mnie będzie to coś nowego, bo zawsze te MMA, MMA… i tarzanie się po parterze, gdzieś tam stójka, lowkicki – trzeba uważać. A tutaj zwyczajna stójka, jak na sparingach. Podejrzewam, że będzie dużo łatwiej w walce MMA. Ale jak będzie, zobaczymy. To moja pierwsza przygoda bokserska, choć ten boks już mi towarzyszył. Gałązkami to ja machać umiem – powiedział dla TVreklama.

Koro ocenia ruchy Edzia

Edzio to temat, który często jest poruszany wśród freestyle’owej części rapowego świata. Jest on nieaktywny, jeśli chodzi o udziały na bitwach freestyle’owych, ale dużo dzieje się na jego TikTok’u. Zobacz, jak to widzi Koro! Oto, co powiedział w Rapnews Studio:

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

FONOS „Tangram” – wjechał trzeci klip z „11:11”

Blisko dwa i pół roku po premierze albumu „Mantra", zespół Fonos w składzie: Felipe,...

Hellfield motywuje innych, pokazuje prawdziwą penerską siłę! „Zostań se kozakiem sam” [VIDEO]

Okazuje się, że Hellfield jest znany nie tylko ze swoich muzycznych hitów, ale także...

Paluch i Słoń wrzucili „Samogon” – konkretny klip z koncertowych wojaży

Paluch i Słoń od marca przemierzają Polskę podczas wspólnej trasy koncertowej promującej album „Pośród...

Malik Montana – pękła magiczna liczba odsłuchów „Adwokata Diabła”

Malik Montana bije kolejne rekordy! Jego album "Adwokat Diabła" osiągnął niesamowity sukces, zdobywając serca...

Hans w Rapnews Studio i 20-lecie 52 Dębiec. Zobacz, co się dzieje!

Wczoraj gościliśmy w Rapnews Studio Hansa, jednego z członków składu 52 Dębiec. Porozmawialiśmy na...

Alberto pokazał swoją gotowość do walki z Kubańczykiem

Alberto przygotowuje się do swojego nadchodzącego starcia z Kubańczykiem na gali HIGH League 7....

Wini na Gali Ekstraklasy 2023, wśród piłkarskiej elity [VIDEO]

Wini to postać znana ze swojego charakterystycznego stylu. Wczoraj zaskoczył swoją obecnością na jednym...

Josef Bratan i Koro porozmawiają w 4 oczy. Raperzy chętni na walkę na HIGH League

Spore napięcie pojawiło się na pierwszej konferencji prasowej HIGH League 7. Koro i Josef...

Bedoes 2115 X Pepsi – co te puszki takie pomazane? [VIDEO]

Wielki news, czyli Bedoes właśnie rozpoczął współpracę z jedną z najbardziej znanych marek napojów...