fot. kadr z klipu "Zaufaj dobrym radom"

Dobo, reprezentant składu ZdR – ostatnie miesiące spędził po drugiej stronie muru. W czasie jego odsiadki, na światło dzienne ukazał się kolejny album składu ZdR, pt. „Trzecia część” – do którego zdążył się jeszcze dograć. Można usłyszeć go w 9 z 15 utworów, m.in.: „Mój dom to moja twierdza”, „Ja i mój kolega”, „Łączy się w całość” i „Wszyscy jesteśmy podejrzani”.

Kolejna solowa płyta…

W maju miną trzy lata, od kiedy na sklepowych półkach pojawiła się debiutancka solowa płyta radomskiego rapera, pt. „Na śródmiejskim froncie”. Materiał ukazał się nakładem wytwórni MCRecords, a gościnnie pojawili się czołowi reprezentanci ulicznej sceny, jak: TPS, Nizioł, czy NON Koneksja.

Dobo miał wiele czasu na przemyślenia, które wkrótce przeleje na kartki papieru. Ujawnił on właśnie, że będzie kontynuował swoją solową ścieżkę: – Teraz se odbiję, nagrywam nową płytę, bo jak Neo w Matrixie, widzę wszystko z cyfer… – przekazał na swoim profilu w serwisie Instagram.

Współzałożyciel P1 Studio oraz ekipy ZDR, udostępnił także małą namiastkę tego, co przygotowuje swoim fanom. Sprawdźcie video z fragmentem jednego z nowych utworów.

View this post on Instagram

### to juz nie wroci..

A post shared by Jakub Dobek (@dobo_zdr) on