Prezentujemy na łamach rap-news.eu video-zapowiedź nadchodzącej solowej płyty Dobo ZDR!

„Na Śródmiejskim Froncie”, bo tak zatytułowana jest płyta, to 15 premierowych utworów, na których gościnnie pojawią się: Big Twin (Infamous Mobb QB, NYC), Murzyn ZDR, Bonus RPK, TPS ZDR, Wieszak ZDR, Syndykat, Nizioł, Non-Koneksja (Lukasyno i Egon), Banda Unikat. Na bitach: Tytuz, Małach, Wola, MilionBeats, Still Bangin, Wowo, Ignac. Skreczami zajęli się: DJ Vazze, DJ Gondek, DJ Majki, DJ MONO.

Premiera już 5. maja br. – Wysyłka preorderów rozpocznie się w dzień premiery. Album możecie zamówić: TUTAJ!

Okładka:
432ewdsds

Opis z oficjalnej strony Dobo ZDR – dobozdr.pl: Jakub „Dobo” Dobek to radomski raper działający w grupie ZDR. Dobo współtworzył radomską scenę od samego początku poprzez działalność w legendarnym już składzie F.O.N.T. Pierwsze własne utwory nagrywał już w latach 90tych czerpiąc inspiracje z ulubionych East Cost’owych raperów – inspiracją tym wierny jest do dnia dzisiejszego.

Styl prezentowany przez niego to „Reality Rap” w najlepszym wydaniu. Życiowy przekaz, przemyślane metafory, trafne spostrzeżenia i dopracowany styl to wszystko można usłyszeć w każdym z jego utworów. Dobo gościnnie udzielał się na produkcjach wielu czołowych polskich raperów, zawsze prezentując najwyższy lirycznie poziom. Przy każdej nowej produkcji stara się podnieść poprzeczkę coraz wyżej.

Poza muzyką Dobo angażuje się także w inne projekty – produkcje muzyczne innych artystów, poprzez swoje studio P1 Studio, oraz w markę odzieżową P1 Sport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here