mat. pras.

Wycofaj się/Back out” to piąty klip promujący Mixtape 7, którego premiera już w najbliższy piątek. Tym razem DJ Decks we wspólnym utworze połączył Karę i Przemka Fergusona, reprezentantów młodego pokolenia z Tha Alkaholiks, amerykańską grupą z Los Angeles.

Na dwa dni przed premierą albumu DJ Decks zaprezentował kolejny numer z tracklisty. Swoje zwrotki do „Wycofaj się/Back” out dołożyli inni przedstawiciele StoproRap – Przemek Ferguson i Kara. Jest to pierwsza kooperacja w takim składzie, a także pierwszy występ młodej raperki z Krakowa na kanale StoproRap. Bogatszą historię w labelu ma Przemek Ferguson, który do tej pory zdążył wydać dwa solowe tracki – „Honor” i „Jesse Pinkman„.

The Alkaholiks, to amerykańska grupa rodem z Los Angeles. Na swoim koncie mają pięć studyjnych albumów, które osiągnęły spory sukces. Ich debiutancki krążek 21&Over wyprzedał się w 200 tysiącach egzemplarzy. 

DJ Decks przygotował także niespodziankę dla fanów – w piątek, w dniu premiery „Mixtape 7” w Na Mieście Restaurant by Body Chief w Poznaniu odbędzie się spotkanie, podczas którego będzie możliwość porozmawiania o płycie, zdobycia autografu na krążku, czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia! Event rozpoczyna się o godzinie 15:00 i potrwa do 18:00.

Koniecznie zobacz również najnowszą rozmowę LIVE, która odbyła się z DJ’em Decksem w RapnewsLive Studio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ