fot. @ciociaewaaa_foto

DJ Decks w dniu swoich 44. urodziny wypuścił wyjątkowy projekt – „Mixtape 7: Dziedzictwo”, który zapisał się grubymi literami w historii polskiego rapu. Z jakiego powodu? Autor postanowił połączyć polskich artystów z legendami amerykańskiej sceny |sprawdź pełną tracklistę!|.

Poznaniak w rozmowie z Siwym w RapnewsLive Studio odsłonił nieco kulisy współpracy z raperami zza oceanu. Od zdobycia kontaktu, przez rozmowy, po nagranie zwrotek i materiałów promocyjnych.

  • Zaczęło się od M.O.P i Ras Kass’a, do którego napisałem: „Widziałem Ciebie na zdjęciu z Luniz’ami – czy dałbyś mi numer?”; „Dobra, wysyłam Ci”. Wysłał mi go. Dzwonię na FaceTime’a do Yuka – „Słuchaj, mam od Ras Kass’a numer, nagrasz mi się?”; „Oo, spoko”- i tak to wyglądało. To nie jest tak, że z nikim nie rozmawiałem. Jedynie nie rozmawiałem z MC Eiht, tylko z jego managerką. Z każdym innym rozmawiałem i wiedzą, co jest co… – ujawnił.

Decks podzielił się również ciekawą anegdotą o… 6ix9ine, obecnie najbardziej kontrowersyjnym raperze w świecie hip-hop’u.

Koniecznie sprawdźcie to na YouTube:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ