fot. Rap News

Filipek jest w ostatnich tygodniach bardzo aktywny. Wydał najnowszy album „Następny do piekła”, wziął udział w bitwie z Bajorsonem na „Rap Nokaut vol. 1”, był uczestnikiem walk freestyle’owych podczas „Bitwy o Kostrzyn”, a także skrzyżował rękawice z Tombem na gali Fame MMA 4. Aktualnie planuje swój kolejny pojedynek dla tej federacji…

Raper zapowiedział, że byłby zainteresowany stoczeniem pojedynku z popularnym YouTuberem – DeeJayPallisade |info!|, a także z… Dioxem: – Jeżeli byłby zainteresowany walką ze mną, to też bym mógł z nim zawalczyć. – przekazał kilka dni temu Filipek w rozmowie dla kanału: Sporty Walki MMA, Kickboxing, Grappling.

Na ruch ze strony warszawskiego rapera nie trzeba było długo czekać, ponieważ Diox odpowiedział mu bardzo szybko: – Filipku, uprzejmie przypominam, że równo dwa lata temu (16 lub 17 lipca 2017) mogłeś ze mną zawalczyć, ale nie przyszedłeś na naszą umówioną podwórkową, dwuosobową galę za rogiem, gdzie w walce wieczoru mieliśmy się prać po mordach. Oczywiście sprawa otwarta, ale żebym dał ci drugi raz taką możliwość i aby do konfrontacji doszło, tym razem nie wystarczą tylko chęci. Wiadomo, gdzie mnie szukać. – napisał na „Insta Stories”.

Jak widać, sprawa jest otwarta. Czy włodarze Fame MMA będą zainteresowani zorganizować taki pojedynek? Czy obaj panowie zaakceptują potencjalne zasady i warunki finansowe walki? Przekonamy się niebawem…

A może najlepszą opcją byłoby rozwiązanie konfliktu podczas battlerap na „Rap Nokaut”? Filipek ujawnił, że odbyły się pierwsze rozmowy dotyczące jego udziału na jednej z kolejnych edycji tego wydarzenia: – Rozmawiałem z Winim nad kolejnym „Rap Nokautem” i tym byłbym zainteresowany. – podkreślił.