Muzycznie Hades z Dioxem nie współpracują ze sobą

Niedawno Hades wypowiedział się na temat relacji z ‚kolegami’ z HIFI Bandy: „Z Czarnym i Dioxem od jakiegoś czasu nie mam kontaktu, nie wiem co tam u nich słychać, nie czatujemy i nie wysyłamy sobie smsów, ale ich pozdrawiam” (info!).

Kilka tygodni temu swoją premierę miał nowy album HIFI, w składzie Diox, Czarny, pt. „Ludzie”, gdzie zabrakło Hadesa nawet jako gościa. Album ten zasiliła tylko wokalistka – Marysia Starosta: „Nawet jeśli proponowałem, żebyśmy kogoś zaprosili, to Olek za bardzo tego nie komentował i nie odnosił się do tych pomysłów” – skwitował Diox w rozmowie z fakt.pl. „Finalnie, jak słucham tego albumu, to cieszę się, że jest jak jest, bo być może brzmiałoby to trochę sztucznie” – dodaje.

ODSŁUCH ALBUMU HIFI (CZARNY, DIOX) „LUDZIE” ZNAJDZIECIE NA RAP-NEWS.EU: WEJDŹ!!!

Bardzo głośno mówiło się o rzekomym konflikcie między Dioxem i Czarnym a Hadesem – czy jest coś na rzeczy?: „Za tym stała taka sytuacja, że Hades postanowił odejść z zespołu. Szanujemy jego decyzję. Co nie zmienia faktu, że dalej ze sobą współpracujemy. Odejście piłkarza z drużyny nie powoduje jej rozpadu” – tłumaczy Diox. Czy utrzymują ze sobą kontakt?: „Nasze prywatne sprawy są naszymi prywatnymi sprawami. Muzycznie Hades z Dioxem nie współpracują ze sobą” – zakończył temat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ