Wiadomo nie od dziś, że chyba najbliższą osobą Puffa Daddy’ego,  jeśli chodzi o przyjaźń oraz partnerstwo w muzyce był tragicznie zmarły Notorious B.I.G., który pomimo 20 lat po jego śmierci, zostaje wciąż żywy w utworach, a nawet w obrazach.

Puffy po raz kolejny oddał hołd Biggie’mu, tym razem w postaci obrazu, który zobaczyć możemy na najnowszym, krótkim video, umieszczonym na profilu Instagram Diddy’ego. Obraz został namalowany przez JC Ro, artystę pochodzącego z Long Beach, stanu California. Na króciutkim nagraniu możemy zobaczyć jak pieczołowicie, i z jaką dokładnością oraz skrupulatnością, został odtworzony wizerunek przedstawiający Notoriousa. Diddy sam jest pod niesamowitym wrażeniem podpisując video słowami
” zróbcie hałas dla JC Ro! Dziękuje za ten zajebisty kawałek Biggie’go. Powiesiłem go dzisiaj na ścianie w korytarzu i wygląda wspaniale. Uwielbiam go.” Pewnie znając upodobania założyciela Bad Boys Records, wiele dzieł sztuki znajduje się w jego kolekcji, jednak coś podpowiada że ten obraz zajmuje specjalne miejsce nie tylko na ścianie, ale także w sercu i myślach. Proces powstawania obrazu jak i efekt końcowy możecie zobaczyć tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ