fot. kadr z klipu

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, HZOP po 10 latach od wydania pierwszej solowej płyty wraca do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.

Singiel i klip „Prosto z 500 Lecia” rozpoczyna promocję kolejnego projektu rapera, pt. „Podróż życia”, przygotowywanego wspólnie z producentem i realizatorem dźwięku – Javeure. O klip zadbał Epiro Films.

  • „Podróż życia” będzie to mocna, rapowa płyta wyprodukowana na klasycznych bitach z delikatną mieszanką nowych brzmień. Gościnnie swoje zwrotki dołożą żywe legendy polskiej sceny, a nad całością brzmienia będzie czuwał Javeure.
    W utworze „Prosto z 500 Lecia”, HZOP nawiązuje do swoich korzeni i do miejsca pochodzenia, które ciągle jest bliskie jego sercu. Gościnnie usłyszymy tutaj Kalę, która z duetem HZOP/Javeure., współpracowała już wcześniej, nagrywając refren do numeru „To mój wybór” z płyty „Drogowskazy życia” – legalnego debiutu Seby, który ukazał się nakładem wytwórni RPS Enterteyment w 2012r.
    – czytamy w opisie.

Kiedy możemy spodziewać się premiery krążka „Podróż życia”? Według tego, co przekazał duet MC/producent – prawdopodobny termin to II połowa 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ