fot. mat. pras.

Polski oddział legendarnej hip-hopowej wytwórni Def Jam Recordings wspólnie ze społecznością SAJKO organizuje turniej w grę „Counter-Strike: Global Offensive”. Szesnaście pięcioosobowych zespołów spotka się na mapach turniejowych już 28 i 29 marca, a wszystko to w ramach akcji #zostanwdomu.

Udział w turnieju jest całkowicie darmowy, a w puli nagród znajduje się 1000 złotych oraz 20 płyt artystów z portfolio Def Jam Recordings Poland. W zapisach przewidujemy miejsce dla 13 zespołów podstawowych oraz 2 zespołów rezerwowych. W turnieju udział wezmą także trzy zaproszone drużyny, w których wystąpią m.in. artyści Def Jam. Def Jam CS:GO Cup by SAJKO odbędzie się w formacie grupa + puchar. Faza grupowa odbędzie się w czterech grupach, po cztery zespoły w formacie Double Elimination Bo1, natomiast faza pucharowa w drabince pojedynczej eliminacji Bo3. Nad administracją rozgrywek oraz stroną techniczną czuwać będzie prawdziwy ekspert w swoich fachu, czyli Piotr „petzor” Węgrzyn.

Turniej będzie można oglądać na oficjalnym kanale Twitch Def Jam Recordings Poland, a zmagania będą komentować dla Was Łukasz „prawus” Ganczewski oraz Olek „vuzzey” Kłos. Podczas transmisji przygotowaliśmy dla fanów konkursy, w których do wygrania będą płyty artystów Def Jam. W trakcie przerw natomiast, czas oczekiwania na kolejne spotkania będą umilały utwory wykonawców tejże wytwórni.

Rozkład puli nagród:
1. MIEJSCE – 500 PLN oraz 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL
2. MIEJSCE – 300 PLN oraz 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL
3. MIEJSCE – 200 PLN oraz 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL
4. MIEJSCE – 5 płyt dowolnie wybranych artystów Def Jam PL

Def Jam Recordings Poland to nowo powstały oddział legendarnego amerykańskiego labelu Def Jam. Artyści, którzy zasilają szeregi tej wytwórni, to zarówno starzy wyjadacze, jak i młodzi gniewni polskiej sceny muzycznej. Def Jam nie zamyka się tylko i wyłącznie na rap, reprezentują ich także producenci i wokaliści. Pełne portfolio artystów Def Jam Recordings Poland prezentuje się następująco: Ero JWP, Young Igi, Frosti Rege, NOCNY, Włodi, Miły ATZ, Rosalie., Vito Bambino (wokalista zespołu Bitamina), Deemz, Bonson, Hodak, KPSN oraz ukraińska raperka alyona alyona.

SAJKO to społeczność skupiona wokół szeroko pojętego środowiska hip-hopowego, od lat organizująca spotkania oraz imprezy mobilizujące fanów rapu. Prócz organizacji wydarzeń, SAJKO zajmuje się także patronatem koncertów oraz festiwali, a także prowadzi na swoim fanpage’u działalność redakcyjną. Od marca prowadzą audycję w newonce.radio, która skupia się na polskim podziemiu rapowym.

Zapisy startują we wtorek 24 marca o godzinie 16:00. Wydarzenie na FB: dołącz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ