fot. kadr z klipu

Dopiero co pisaliśmy na rapnews.pl o tym, że Włodi zasilił szeregi wytwórni Def Jam Recordings Poland, a już otrzymaliśmy mini-zapowiedź tego, co szykuje się na 2020 rok. To właśnie w przyszłym roku ukaże się następca „OSAD EP”. Zanim jednak to się stanie, współzałożyciel Molesty dograł się na płytę Young Igiego, czyli swojego nowego kolegi z labelu.

Obaj artyści spotkali się w utworze „THC”, który jest elementem tracklisty „Skanu myśli”, drugiego solowego projektu Igiego. O warstwę muzyczną zadbali: SHDOW i Hubi, natomiast video to dzieło Chupacabra Films.

„Skan myśli” jest rzeczywiście odzwierciedleniem tego, co siedzi mi w głowie. Mam wrażenie, że to płyta, na której otworzyłem się najbardziej ze wszystkich dotychczasowych projektów. Jest owocem tego, co spotkało mnie w tym roku, a sporo się działo! Miałem parę ciężkich chwil, ale nie zabrakło też szczęśliwych momentów. Na płycie znajduje się 13 numerów oraz 3 bonus tracki. Zarówno producenci, zaproszeni na płytę goście oraz odpowiadający za mix Rafał Smoleń, odwalili kawał dobrej roboty, dzięki czemu jestem z tej płyty naprawdę dumny. Ważnym elementem „Skanu myśli” jest też identyfikacja graficzna, nad którą czuwał Rybskie. Udało mu się stworzyć naprawdę wyjątkową i ponadczasową okładkę, która mam nadzieję, zapewni Wam jeszcze lepszy odbiór mojego nowego dziecka!