fot. autor: Konrad Caba

Na kanale SB Maffija pojawił się teledysk do nowego singla Deemza „Ból” w którym gościnnie pojawili się Białas i Szpaku. Filmowa zagadka została rozwiązana.

„Ból” to kolejny po „Eldorado” duży singiel Deemza, który ukazuje się nakładem SB Maffija Label. Tym razem obsadę stworzyli przedstawiciele dwóch generacji polskiego rapu – Białas i Szpaku. Ich spotkanie w studio doprowadziło do powstania emocjonalnego, ale zarazem hitowego kawałka, który swoją zaskakującą wizją zobrazowała ekipa Patrice Haubenstock Films.

Pierwsza tak duża fabularna produkcja spotkała się z dość sporym rozgłosem, a niepozorny komentarz Białasa, który napisał, że „został aktorem” pociągnął za sobą lawinę publikacji sugerujących, że SB Maffija kręci film. Inspirowany „Nienawiścią” Kassovitza i stylem Goshy Rubchinsky’ego teledysk to powrót obu raperów do osiedlowej rzeczywistości w zestawieniu z ich współczesną pozycją. Wszystko to na złożonym i dopracowanym podkładzie Deemza, który zachowuje lekkość mimo dość poważnego wydźwięku kawałka. Video można już zobaczyć na kanale SB Maffija.