fot. @steprecords

Trzy lata temu (w 2016 roku), HipoToniA była w trakcie promocji swojego kolejnego wspólnego krążka, zatytułowanego „Elizjum”. Album miał ukazać się nakładem wytwórni Step Records, do którego dołączył wówczas duet: Kacper x Dawidzior, lecz… wiele spraw pozamuzycznych uległo zmianie.

Dawidzior trafił do więzienia. Raper został oskarżony o wiele wykroczeń: próbę zabójstwa, fałszowanie dokumentów, czy kierowanie grupą przestępczą. Artysta przyznał się jednak tylko do części zarzutów, podkreślając przy tym, że nie dowodził żadną grupą, ponieważ każdy miał w niej takie same prawa.

Kacper pełni rolę pośrednika informacji o Dawidziorze. Ostatnio poinformował o powstałej w 2017r. książce, napisanej przez osadzonego w celi. Jakiś czas temu, również opublikował nagranie z więziennego korytarza, gdzie możemy zobaczyć eskortowanie Dawidziora przez strażnika.

  • Dostawałem od Was przez ostatnie 3 lata sporo pytań, czemu HTA nie wyszło? Co z Dawidziorem? Za niedługo wrzucę film, na którym powiem parę słów na temat tego wszystkiego i parę słów od Dawida. Jesteśmy na łączach, póki co bez zgody na widzenia – także na wspólny kawałek jeszcze poczekacie. Chyba, że przez słuchawę. – przekazał Kacper na Instagramie.