fot. klip

Trwa mocna ofensywa promująca album „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”! Wytwórnia Step Records udostępniła właśnie kolejny klip, tym razem zrealizowany do utworu „Najlepszy towar”, do którego dograli się: Dawid Obserwator, Dudek P56 i Onar Płomień 81.

  • Interpretacja, jak i sam klip, są osnute w mrocznym klimacie ulicznego nielegalu. – czytamy w opisie.

Za produkcję utworu odpowiada Kriso NON Koneksja, klip to dzieło ekipy Tocannes.

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu „Proceder”!

Więcej informacji o projekcie wytwórni Step Records – „Chada: Jesteś Legendą” i soundtracku – znajdziecie na rapnews.pl!

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.