fot. @tomasz.chada

15 listopada wraz z premierą filmu „Proceder”, odbyły się premiery dwóch muzycznych projektów dedykowanych Ś.P. Tomaszowi Chadzie: „Chada: Jesteś legendą” i „Proceder – soundtrack”. Jednym z utworów znajdujących się na pierwszym z wymienionych albumów jest – „Raport z rejonu”, nagrany przez młodych i charyzmatycznych raperów: Dawida Obserwatora, Dedisa i Intruza. – Ostre linijki, celne obserwacje dotyczące życia nizin społecznych i oryginalne, agresywne flow – tego nie brakuje w nowym raporcie z rejonu – sprawdźcie sami! – czytamy w opisie.

Osiedlowy klip zrealizowała ekipa Matyjak Studio.

Oryginalny „Raport z rejonu” pochodzi z wydanego pięć lat temu albumu Chady„Syn Bogdana”.

Więcej informacji o projekcie wytwórni Step Records – „Chada: Jesteś Legendą” i soundtracku – znajdziecie na rapnews.pl!

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu „Proceder”!

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.