fot. kadr z video

Niedawno kilku policjantów postanowiło napisać tekst i wybrać się do studia, aby nagrać kawałek zatytułowany „Dumny z bycia psem”, który odbił się szerokim echem w Internecie. W kilka tygodni osiągnął blisko milion wyświetleń w serwisie YouTube.

Młody raper – DAWID NA STARCIE, postanowił odpowiedzieć na tę… piosenkę:

  • Jest to odpowiedź na piosenkę, bo rapem tego nie nazwę, panów policjantów – „Dumny z bycia psem”. Krótki utwór, mający na celu zaznaczyć, że w świecie, gdzie panują podwórka i ekipy, nie ma miejsca na Policję, która bawi się w nawijanie. Weszli z buciorami do mojego świata, więc nie mogłem tego przemilczeć. – przekazał autor.

DAWID NA STARCIE – to początkujący raper, urodzony w Dąbrowie Górniczej w ’96 roku. – Projekty prowadzone, jak na razie skromnie, lecz otworzyliśmy swój kanał z koleżkami miesiąc temu, otrzymując na dzień dzisiejszy mocny wynik prawie 1000 subskrypcji. Rapem zajmuję się od jakiś 3 lat. Było to prywatnie robione (tylko 3 numery nagrane). Teraz mam zamiar podbijać świat, no a przynajmniej chociaż kawałeczek Polski. – oznajmił.