fot. mat. pras.

W tym miesiącu miała miejsce premiera najnowszej solowej płyty Daniela Majki, pt. „Moje ja”, która składa się z 16 utworów. Gościnnie w dwóch utworach pojawiłą się wokalistka – Paulina Nastula. Ponadto na projekt zostali zaproszeni następujący producenci: Premier Arena, SecretRank i SoDrumatic.

Raper pochodzący z Białogardu stopniowo udostępnia poszczególne single na swój kanał YouTube. Po takich utworach, jak: „Jeden cel” i „Latawce i żagle” – przyszedł czas na numer 9 z tracklisty, czyli „MonsterTrack”, do którego bit przygotował Premier Arena.

Album w wersji fizycznej można wciąż zamawiać na stronie www.mahulaboni.com.pl.

Opis: Obraz płyty przedstawia na moim przykładzie drogę w poszukiwaniu siebie. Ukazuje ona przemyślenia oparte na doświadczeniach, ale nie zanurza się zbyt prywatnie w moim życiu. Większość utworów jest głównie oparta na newschool’owym brzmieniu, ale nie zabraknie na niej oldschool’owych melodii, rozrywkowych bitów klubowych czy lovesong’ów. Jest to płyta dla każdego kto poszukuje własnego Ja.

Kto szuka swojego miejsca i tego do czego został stworzony.Jest to forma akustycznej podróży, która kieruje do wnętrza, gdzie każdy może sobie zadać pytanie – Kim jestem? I kim chcę być? Tematyka ma charakter motywujący, zachęcający do działań pomimo zawartej w niej melancholii, która wynika z przyczyn osobistych.

To wszystko urealnia moje przemyślenia, obrazuje poglądy i ówczesne doświadczenia – to Moje Ja.

Projekt nagrany w Creazzy Records. Obróbką dźwięku zajął się znany producent Zbylu i NADstudio. Realizacja i wykonanie Ściółka Ziółka Studio. Produkcje muzyczne od Premier Arena, SecretRank i SoDrumatic. Gościnnie na płycie wystąpiła Paulina Nastula. Projekt graficzny TheNext