fot. mat. pras.

Vienio udzielił wywiadu serwisowi TIDAL. W wideo z cyklu „WEŹ ZAPYTAJ”, raper zdradził między innymi, którzy zagraniczni artyści są dla niego inspiracją, który problem społeczny uważa za największy oraz czym kierował się zapraszając artystów do współpracy przy jego najnowszym albumie.

Zapytany o to, czego słucha, gdy nikt nie patrzy, odpowiedział, że zdarza mu się słuchać tradycyjnej muzyki z wielu zakątków świata, w tym z Meksyku, Brazylii czy Bałkanów. Jeśli natomiast zaprasza znajomych na tajską kolację, spotkaniu towarzyszy muzyka z tego właśnie kraju.

Zapytany o najciekawsze miejsce, jakie odwiedził, opowiedział o swoich podróżach do Meksyku i Azji.

Dowiedzieliśmy się też, który utwór z najnowszej płyty jest mu najbliższy oraz o najzabawniejszych historiach związanych z jego popularnością.

ZOBACZ VIDEO NA TIDAL.COM!

TIDAL to międzynarodowa platforma muzyczno-rozrywkowa należąca do artystów, która zapewnia artystom i fanom wyjątkowe, oryginalne i ekskluzywne wydarzenia. Dostępna w 53 krajach usługa streamingowa zawiera ponad 60 milionów utworów i 240 000 wysokiej jakości wideo, w tym podcasty, wywiady, tysiące playlist i program odkrywania młodych artystów TIDAL Rising. TIDAL dostępny jest w wersjach Premium i HiFi – która udostępnia nagrania Master Quality Authenticated (MQA).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com.

Facebook: www.facebook.com/TIDALPolska
Instagram: www.instagram.com/tidal_polska