fot. @Cypis-Solo/@SobotaFlow

Wczoraj do sieci trafiło nagranie video Jongmena, w którym ostro wypowiada się o Sobocie |INFO!|. Nieprzyjemne zdarzenie sprzed kilku lat z udziałem szczecińskiego rapera wspomina także Cypis.

  • Parę lat temu był taki incydent – 2016-2017 – pamiętaj jak dzisiaj, że to było w klubie Mono Szubin. Grał tam Sobota, zrobił się boom na mnie i jeden kolega – DJ, wysłał mi filmik, jak Sobota naje*ny na scenie krzyczał: „Jeb* Cypisa! Frajera, dziw*ę! Chu*, nie raper! Pier* tę piz*ę!” – naje* jak bela, nie. No i co, kur*? Karma wraca, skurw*, konfidencie. Jeb* cię! Pamiętam o tym doskonale i tego nigdy nie zapomnę, jak mi naje* pizgałeś na scenie, a ja tobie nic nie zrobiłem. Pier* się, kur*. Chu* ci w dupę konfidencie. – powiedział Cypis.

Sobota, jak na razie, nie ustosunkował się do całej sytuacji.

Video – IG: @cypis89

4 KOMENTARZE

  1. Wy wszyscy w tym szczecinie to pomoczeni jestescie, jeden drugiego wystawiał, a teraz pretensje macie ale o co??? Zweryfikowac trzeba swoje poczynania i tańczyć solo, a nie z kurwami.

  2. Śledź na H siedz
    Re 77 to frajer co liże spocona dupę cygamon,brudasom,arabom za kasę na wypiske i zdjęcie w pożyczonym samochodzie.Biedny upadły wieśniak bez zasad.dla kasy jak kurwa zrobi wszystko.a cygański pomiot i pseudo fajter „z Pragi” gwarantuje wszystkim pierwszy się rozkraczy.na plecach soboty buduja kapitał…
    Rs 77 jest w ciąży bo zapłodnił go yorkmen.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ