Gorąco zapraszamy wszystkich na wyjątkowe wydarzenie do Muzycznego Klubu Cube w Człuchowie, gdzie odbędzie się hip-hopowy koncert „Cube Rap Night #1”, na którym wystąpi m.in. trójmiejski raper HuczuHucz, wraz z Arskim i Zielichowskim (Słupsk), Soker i Tyno (Starogard Gdański), Megson (Człuchów) oraz DJ Te (Chojnice).

Wszelkie informacje o artystach i szczegółach koncertu dostępne pod adresem: http://tnij.org/cuberapnight1

CO? Cube Rap Night #1

GDZIE? Klub Muzyczny Cube (dawna Kotłownia), Człuchów ul. Traugutta 2 – obok MDK

KIEDY? 8. czerwca (08.06.2013 r.) – sobota

PROWADZENIE? DJ Te

KTO WYSTĄPI?

*** HuczuHucz ***

HUCZUHUCZ, a właściwie Leszek, to raper pochodzący z Gdyni, rocznik 1990. Jego pierwsze nagrania sięgają 2003 roku, a szerszej publice pokazał się 5 lat później, gdy w Internecie pojawiła się płyta „Zabili Mi DJ’a”. Aktualnie HuczuHucz koncertuje promując swój ostatni, znajomicie przyjęty krążek pt. „Po Tej Stronie Raju” stworzony na producenckich bitach, gdzie gościnnie możemy usłyszeć takie postacie jak Te-Tris, Enson, czy Rover. Na wyróżnienie zasługuje fakt, że HuczuHucz posiada około 100 tysięcy fanów na swoim fanpage’u, a jego kawałki/teledyski osiągają miliony wyświetleń na YouTube! Na pewno rozniesie Was jego koncertowa energia ;-)

Facebook: http://www.facebook.com/huczuhucz90

* Teledysk „Krzyk” (prod. Marsan) – ponad milion odtworzeń:

* Kawałek „Gdyby Nie To” (prod. PTK) – ponad 2,5 miliona odtworzeń:

* Najnowszy teledysk pt. „Pauza” (prod. NNFOF):

*** Arski / Zielichowski ***

ARSKI – raper ze Słupska, urodzony w 1991 r. Autor kilku projektów, jednym z ostatnich jest tegoroczny album z KoeL’em pt. „Czas Zamarł”. Pojawił się gościnnie m.in. na kilku płytach beatmakerów tj. Cokebeatz, Kosaaa, Cyga, wziął udział w słupskiej Wizji Lokalnej, czy nagrywał numery z Junesem, Ensonem, HuczHuczem. W tym roku ukaże się za pośrednictwem Vibe2NES jego nowy album z producentem Zielichowskim!

Facebook: http://www.facebook.com/ArskiArski

ZIELICHOWSKI, dawniej znany jako Zielich, producent pochodzący także ze Słupska. Beatmakingiem zajmuje się nie od dziś, przez co możemy usłyszeć na jego bitach m.in. Mroka (Bla-Bla), Boomera, Deobe, czy LaikIke1. Jest autorem producenckiego albumu „The Art”, a także płyt: Chok & Zielichowski „Rezoner” i Maz x Chok x Zielichowski „Długa Deszczowa Jesień”. Obecnie pracuje nad krążkiem z Arskim.

Facebook: http://www.facebook.com/Zielichowski

* Teledysk „Dwuznaczny Intruz”:

* Kawałek „To Co Czujesz” (prod. Bob Air):

* Kawałek „Zakazany Owoc” (g. HuczHucz, DJ Klasyk):

* Teledysk do Wizji Lokalnej Słupsk, gdzie wystąpił Arski:

*** Soker / Tyno ****

SOKER jest reprezentantem 83-200 – Starogardu Gdańskiego. Udzielał się jak dotąd głównie na lokalnej scenie, ostatnio można było go sprawdzić w teledysku m.in. u boku Grubego Mielzkiego w „Wizji Lokalnej: Starogard Gdański”. Album „Ponad Miarę” jest pierwszym poważnym (po setce spontanów) projektem w którym uczestniczy od początku do końca. Mało kto na niego liczy, więcej osób go nie zna, lecz wspólnie uważamy, że to idealny czas i miejsce, aby pokazać się szerszemu gronu. Co ciekawe chłopaki także wystąpią na CZW Rap Night VI!

TYNO jest producentem, pochodzącym z tego samego miasta co Soker, lecz obecnie mieszkającym w Trójmieście. Dał się on już poznać szerszemu gronu dzięki swoim muzycznym produkcjom, gdyż wyprodukował m.in. bity na płyty PeeRZeta (w tym także na najnowszy krążek „Z Miłości Do Gry”; Aptaun 2012), Chudiniego, Mazika, Gedza, Jody, czy Racy. Zajmuje się także mixem i masteringiem, co możemy usłyszeć chociażby na albumie Spec & Grucha „Goście”. Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia jego mixtape’u pt. „The Greatest”.

* Teledysk „Ponad Miarę” – pojawiają się w nim sceny także z Człuchowa :-):

* Promomix płyty „Ponad Miarę”:

* Kawałek „Najwyższy Czas” (g. PeRZet, DJ Gugatch):

*** Megson ***

MEGSON reprezentant Człuchowa, rocznik ’91. Z mikrofonem za Pan Brat od kilku lat, czego efektem jest kilkadziesiąt spontanów, a także płyta z Bleno, czy solowe EP-ki m.in. „Intro”, „Po Mojemu Trailer”. Często można go zobaczyć na deskach scen koncertowych, chociażby człuchowski CZW Rap Night, czy Street Jam – w tym roku również będziecie mieli okazję go tam posłuchać.

* Kawałek „All I Need”:

* Kawałek „Respect”:

* Kawałek „Nie Widzę Już Nic”: