fot. kadry z klipów „Chudy chłopak” / „W imię ojca trapu”

„H8M5” to najnowsza płyta Białasa, będąca kontynuacją znanych projektów rapera. Krążek „H8M4” wydany w 2016 roku po niedługim czasie od premiery uzyskał status platynowej płyty.

Zdaje się, że „H8M5” pobije ten sukces bardzo szybko. Jeszcze przed premierą Białas wyprzedał cały preorderowy nakład, co oznacza, że do jego rąk trafiła złota płyta. A warto dodać, że w ostatnich trzech notowaniach oficjalnej listy sprzedaży (OLiS) współzałożyciel SB Maffiji/SBM Label stawał trzykrotnie na najwyższym stopniu podium.

Wspominamy o tym z tego powodu, że o opinię dotyczącą tego albumu został poproszony przez jednego z fanów Kali.

  • Miałem okazję posłuchać kilku numerów jak się frygałem u Barbera. Szczery rap, bez parcia na cokolwiek. Siedziało mi to, choć nie zawsze tak jest. Chwila przerwy i oddech robi swoje. – przekazał szef Ganja Mafii.

Kali odpowiedział również na pytanie o potencjalną współpracę z Białasem, z którym w przeszłości nigdy wcześniej nie miał okazji połączyć swoich sił. Czy jest szansa na ich kooperacyjny kawałek?

  • Coś kiedyś miało być, ale coś kiedyś się podziało i coś kiedyś się popsuło i coś kiedyś pewnie kiedyś… Pozdr @bialas_8hm5. – napisał tajemniczo Kali.

Chcielibyście usłyszeć numer Kali x Białas?

Źródło – IG @k4lion:

3 KOMENTARZE

  1. Jak Białas to jest szczery rap,to będę kanonizowany.To koło rapu nawet nie stało.A druga sprawa sb mafia czy gandia mafia-nazwy jakie mają ekipy podwórkowe wśród dzieci do lat 10.Nazwę Slums Attack jeszcze rozumiem, inne czasy.

  2. Białas to jest jedno wielkie nieporozumienie! Darmo bym nie chciał jego płyty…

  3. Ta kara tak nawija o tych autotunerowych raperach klei te swoje wersy hejtuje w tekstach tego z kim nagrywa dla mnie żenada jeszcze w koszulce selfmade chodzi tpsa u niego spalona jest doszczętnie feata nie będzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ