fot. kadr z klipu „Turborower”

Ostatnia płyta Rogala DDL ukazała się nakładem wytwórni Step Records, „ANtY” ujrzała światło dzienne w czerwcu 2018 roku. Później warszawski raper udostępnił jeszcze kilka luźnych utworów i gościnnych zwrotek, ale od dłuższego czasu po prostu zniknął z polskiej rap sceny. Kiedy powrót? Czy w ogóle kiedykolwiek doczekamy się nowego albumu Rogala DDL, o który zabiega cała hip-hop’owa Polska?

Postanowił zapytać o to Resta i JongmenaSiwydym, podczas audycji w RapnewsLive Studio. Uzyskaliśmy bardzo konkretną odpowiedź:

  • Mam jakiś tam kontakt z Rogalem, ale on jest „ograniczony”. Niestety, nie nawija. Parę razy próbowałem go wskrzesić, po koleżeńsku namówić, żeby wrócił na scenę i zrobił coś. Według mnie, chłopak sam wobec siebie jest szczery i mimo tego, że wie, że mógłby nawijać, nawijać do masy ludzi, sprzedać to, zarobić, żyć lepiej, to nie robi tego, bo tego nie czuje, nie ma wewnętrznej potrzeby. Tu, jeśli chodzi o artystyczne podejście, jest super. Myślę, że znam mało osób, które by tak postąpiły. – przekazał Rest.
  • Muszą go wskrzesić, bo dla mnie jest to wielka strata dla polskiego rapu. – podkreślił Jongmen.

Zobaczcie rozmowę z Jongmenem i Restem, która odbyła się na żywo w RapnewsLive Studio. Dowiecie się z niej bardzo ciekawych rzeczy…

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ