fot. źródło: @PejaSlumsAttack

Peja jest w trakcie nagrywania swojego kolejnego solowego projektu, pt. „25_h”, którego warstwą muzyczną zajął się Magiera z White House. Poznaniak w tym roku świętuje 25-lecie swojej działalności scenicznej. Właśnie z tej okazji powstaje nowy album, a także w trakcie organizacji jest wyjątkowy jubileuszowy koncert. Wydarzenie to zaplanowane jest na 27. października w poznańskiej hali – Arena.

Peja właśnie wrócił z wakacji i bardzo szybko zabrał się za dokańczanie albumu „25_h”. Na jakim obecnie etapie są prace nad nim? – Bateryjki naładowane, więc mogę ze spokojnym sumieniem przystąpić do końcowych prac nad płytą (…) Płyta „25_h” jeszcze w tym roku. O dacie nie będę jeszcze wspominał, bo konkretnie nie wiem – przekazał poznański raper w najnowszym video.

Ponadto raper zwrócił się do swoich fanów z prośbą o to, w jaki sposób ma reklamować kolejną solową płytę. – Najchętniej wydałbym płytę po prostu z dnia na dzień. Jestem z natury osobą rozleniwioną i nie chce mi się kręcić dziesięciu klipów. Nie chce mi się kręcić nawet trzech. Chyba, że bardzo wysokobudżetowych. Miałoby to wtedy jakiś sens. – oznajmił artysta. – Najpierw skończę płytę, a w międzyczasie zastanowię się, jak obrazowo Wam to sprzedać – dodaje.