fot. @ciociaewaaa_foto

Czy Filipek ma dużo hejterów? Takie pytanie zabrzmiało z ust Siwego podczas zeszłotygodniowego live’a, który odbył się w Rapnews Studio. Reprezentant QueQuality odpowiedział twierdząco, podając przykłady przebytych beefów na przestrzeni ostatnich lat. Raper pojedynkował się już z takimi postaciami, jak: Koldi, Sobota, czy Bedoes.

Zatrzymamy się chwilę przy tym ostatnim zawodniku – Bedoesie, bowiem można uznać, że beef na linii Filipek – Bedoes był nie tylko poetycki (w swojej formie), ale przede wszystkim głośny. Dissy takie, jak „Mówię o twej karierze”, „Łakałakałaka”, czy „Pinokio” i „AŚMZ” zgromadziły łącznie ponad 15 mln odsłon na YouTube.

Czy Filipek ugrał coś po tej „akcji”? Czy pomógł mu w czymś? – jak to ujął w słowa nasz widz, który tego dnia dodzwonił się do naszego studia.

  • Nagrałem wtedy całkiem spoko dissy. Myślę, że fajnie to wspominam po latach, ale czy mi w czymś pomógł? Nie popchnął mi sprzedaży płyt, nawet o kilkaset sztuk. Bardziej było to fajne doświadczenie życiowe. – powiedział raper.

Chcesz poznać całą wypowiedź? Wejdź w poniższy link na YouTube!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here