OFERTA KURTEK W SKLEPIE STREET AUTONOMY: STREETAUTONOMY.COM

Czy sprawdziliście już najnowszą ofertę kurtek od Street Autonomy? Może dokucza Wam jesienno-zimowa aura lub nie macie pomysłu na świąteczny prezent? A może po prostu chcielibyście wesprzeć produkcję polskiej odzieży?

Jeśli jeszcze nie widzieliście tej oferty – postaramy się Wam ją przybliżyć. Warto tutaj również wspomnieć, że Street Autonomy przygotowała różne nowości w swej ofercie, a także atrakcyjne promocje na większość produktów z tej kategorii ubraniowej. Ponadto należy pamiętać, że wszystkie oferowane produkty wykonane zostały w Polsce (w całości z polskich materiałów!).

Nowość #1:
Kurtka Street Autonomy Flyers UA black 2018
Jest to jedna z nowości w sklepie: streetautonomy.com. Kurtka przeznaczona na sezon jesienno-zimowy (Silver Collection jesień/zima 2018). Jest w czarnym kolorze z żółtą podszewką. Z przodu widnieją dwie wszywki, a z tyłu zamieszczona została widoczna grafika naszej marki. Cena: 300zł. Dostępne rozmiary: S, M, L, XL. /// ZAMÓW!

Nowość #2:
Kurtka Street Autonomy Flyers Anarchy black 2018
To kolejna z nowości w sklepie: streetautonomy.com. Idealna na sezon jesienno-zimowy, czarna kurtka z ciepłą żółtą podszewską (Silver Collection jesień/zima 2018). Z przodu są dwie wszywki z logiem marki, a z tyłu zamieszczona widoczna grafika Street Autonomy. Cena: 300zł. Dostępne rozmiary: S, M, L, XXL. /// ZAMÓW!

OFERTA PROMOCYJNA #1:
Kurtka Street Autonomy Flyers Worldwide red/white 2018
Oto pierwsza z promocyjnych ofert w sklepie: streetautonomy.com. Cienka kurtka wiosenna w kolorze czerwonym (Silver Collection wiosna/lato 2018). Z przodu wszywka i logo, natomiast z tyłu widoczna grafika naszej marki. Cena: 240zł. Dostępne rozmiary: M, L. /// ZAMÓW!

OFERTA PROMOCYJNA #2:
Kurtka Flyers Street Autonomy Force camo 2017
Jest to druga z dostępnych promocji w sklepie: streetautonomy.com. Kurtka jesienno-zimowa w stylu moro (Silver Collection jesień/zima 2017). Kieszeń na rękawie i po wewnętrznej stronie kurtki. Z przodu logo firmy. Podszewka w kolorze żółtym. Cena: 240zł. Dostępny rozmiar: S. /// ZAMÓW!

OFERTA PROMOCYJNA #3:
Kurtka Flyers Street Autonomy Force bloody red 2017
Jest to kurtka jesienno-zimowa w kolorze: krwawa czerwień (Silver Collection jesień/zima 2017). Kieszeń na rękawie oraz na wewnętrznej stronie kurtki. Podszewka w kolorze białym. Z przodu widoczne logo marki. Cena: 240zł. Dostępne rozmiary: S, M. /// ZAMÓW!

OFERTA PROMOCYJNA #4:
Kurtka Flyers Street Autonomy Force black/black 2017
Jest to czwarta już oferta promocyjna z oferty jesienno-zimowej (Silver Collection jesień/zima 2017). Kurtka jest w kolorze czarnym. Kieszeń na rękawie oraz w podszewce. Z przodu zamieszczone jest logo firmy. Cena: 240zł. Dostępny rozmiar: M. /// ZAMÓW!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie sklepu: streetautonomy.com

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ