fot. @ciociaewaaa_foto

Pih podczas live streamu, który niedawno odbył się w RAPNEWS STUDIO postanowił wskazać dwóch najciekawszych raperów młodego pokolenia. Białostocki weteran sceny wymienił takie postacie, jak: Intruz i Mata.

  • Wielkie wrażenie robi na mnie Intruz. Chłopaczyna jest z Opola… Ma zajebistą nawijkę, fajne teksty. Widać, że wszystko płynie tam z serducha. – ocenił Intruza Pih.
  • Jeśli chodzi o drugi biegun, trochę inny rap… Dobre wrażenie na mnie zrobił Mata. Jest elokwentnym typkiem. Co prawda, nie mój rocznik, więc nie utożsamiam się z jego historiami, ale nawija o tym, jakie jest jego życie. Też pochodzi z innych kręgów, ale nie wstydzi się o tym powiedzieć. W jednym z wywiadów mówił, że wydawało mu się, że kiedyś to była jego słabość, jakiś kompleks pochodzenia, ale o tym mówi. Stało się to jego mocną stroną, bo jest szczery wobec ludzi. Podoba mi się jego podejście. Rapuje, tam jest nawijka, ponieważ tej nawijki jest teraz jak na lekarstwo. Ludzie już nie dbają o linijki, a u niego one są. – powiedział z kolei o Macie.

Zgadzacie się z Pihem? Według Was, którzy raperzy młodego pokolenia są warci uwagi? Dajcie znać w komentarzach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ