fot. kadr z klipu

Na początku przyszłego tygodnia ma nastąpić wysyłka najnowszego solowego projektu PlanaBe: – Moi Drodzy. Dziś powinny wychodzić do Was płyty. Niestety nie z naszej winy mamy obsuwkę. Paczki ze „Złotym Chłopakiem” wyjdą do Was zaraz po weekendzie. Mam nadzieję, że to co dostaniecie wynagrodzi Wam te kilka dni spóźnienia. Ja już wiem, że będzie to najładniejsze moje wydawnictwo. Jaram się strasznie i mam nadzieję, że Wy też.
W ramach przeprosin puszczamy dziś klip do „Co osiągnąłem”, który miał wyjść po premierze. – przekazał na Instagramie.

Projekt „Złoty Chłopak” składa się z 7 utworów (do dwóch z nich dograli się: Smolasty i Jan-rapowanie). Premierowym klipem, który dziś trafił na YouTube jest „Co osiągnąłem?”, do którego warstwę muzyczną przygotował Michał Graczyk. Video został zrealizowany przez LIGHTBORN.

Zaledwie pół roku po premierze albumu „M̶O̶D̶A̶ „, PlanBe wystartował z preorderem nowego krążka (dostępny na www.queshop.pl). Tym razem jest to ściśle limitowany minialbum w kolekcjonerskim wydaniu, który stanowi przedsmak kolejnej długogrającej płyty. Jak zdradził sam Bartek w swoich wpisach, „Złoty Chłopak” nigdy nie trafi na sklepowe półki a jego ukazanie się na rynku jest efektem wyjątkowo płodnego okresu w życiu Planka.

Tracklista:
1. Złoty chłopak
2. Co osiągnąłem?
3. Najlepsze lata feat. Smolasty 
4. HOKEY
5. Gdybyś tylko
6. Szukam feat. Jan-rapowanie 
7. Nie byłem smutny