fot. queshop.pl

W połowie ubiegłego roku, wystartowała przedsprzedaż niespodziewanej książki, pt. „EGZOTYKA” – będącej opisem 3-letniej podróży Quebonafide i Wesołej Ekipy: „3 lata. 70 krajów. Setki przygód. Tysiące wrażeń. Egzotyka” – mogliśmy przeczytać w opisie.

Od tego czasu minęło już ponad pół roku i… wydawnictwo wciąż nie wyszło na światło dzienne. Dlaczego? – Wydanie „Egzotyki” na papierze okazało się być dla nas dużym wyzwaniem. Nie byliśmy świadomi ogromu pracy, jaki czeka na nas w ostatniej fazie projektu. Wspólnie zdecydowaliśmy, że nie chcemy pozwolić na publikację materiału, który nie będzie zadowalał nas, wydawców i autorów, oraz, przede wszystkim, Was, czytelników. – przekazała wytwórnia QueQuality.

Jak mówi przysłowie „co się odwlecze to nie uciecze” i właśnie poznaliśmy oficjalną datę premiery „Egzotyki”. Będzie ona miała miejsce 26 kwietnia 2019 roku. – Wszystkim osobom, które złożyły zamówienia do dnia 16.02.2019 zapewniamy specjalny egzemplarz, ręcznie podpisany przez Quebonafide. Mamy nadzieję, że ten mały gest w jakimś stopniu zrekompensuje tak długi czas oczekiwania. – dodaje label założony przez Quebonafide.