fot. @RapNokaut

Kolejne ŚWIĘTO PUNCHY w Warszawie! 8 lutego w klubie Iskra: Pole Mokotowskie – odbędzie się 3. edycja pierwszej prawdziwej polskiej ligi battle rap, która z każdą edycją cieszy się coraz większą popularnością. Warto zauważyć, że materiały video na kanale YouTube: Rap Nokaut – zostały odtworzone ponad 2.000.000 razy! Jest to znakomity wynik zważając na fakt, że do tej pory do sieci trafiły filmiki z 2. edycji.

Teraz czas na nową dawkę potężnych i jakże wulgarnych linijek. „Rap Nokaut 3” już od samego wejścia zapowiada się imponująco. Dlaczego?

Właśnie organizatorzy ogłosili, że pierwszym zawodnikiem, który stanie do walki będzie… Frosti Rege, były podopieczny wytwórni Prosto Label, a aktualnie członek polskiego oddziału legendarnej wytwórni – Def Jam Recordings.

  • Jestem ogłoszony jako walka wieczoru następnego „Rap Nokautu”. Ciężko było dobrać przeciwnika, bo chyba każdy raper był obsrany walką ze mną, za to freestyle’owcy chcieli, ale ja powiedziałem, że chcę walczyć z raperem. – mówi popularny w środowisku hip-hopowym, Frostmen.
  • Dostałem kilka propozycji. Przebrałem i wybrałem najlepszą możliwą propozycję. Nie idę tam, żeby łatwo wygrać tylko, żeby stylowo rozpier* przeciwnika. No i na pewno tak się stanie, ponieważ ciężko jest dobrać rapera, który jest w stanie mnie rozpier*. Zapraszam Was na to widowisko, bileciki możecie już kupić! Będzie grubo! – dodał.

Z kim warszawski raper skrzyżuje… mikrofony? O tym przekonamy się już wkrótce w mediach społecznościowych RAP NOKAUT: FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE.

KUP BILETY NA RAP NOKAUT 3!
– KLIKNIJ TUTAJ!

Dołącz do wydarzenia na facebooku: wejdź!

'Chyba każdy raper był obsrany walką ze mną' [VIDEO]

'Chyba każdy raper był obsrany walką ze mną' [VIDEO]

Opublikowany przez RAP Z INSTA Czwartek, 2 stycznia 2020

Nie ma co przedłużać! ⌚️Frosti Rege Oficjalnie jako 1szy zawodnik na Rapnokaut 3 – 08.02 klub ISKRA (Warszawa)!OSOBA,…

Opublikowany przez Rapnokaut.com Czwartek, 2 stycznia 2020