Chodź na priv z Bedoesem i Lankiem

Autorzy "Rewolucji Romantycznej" nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

- Advertisement -

fot. kadr z klipu „Doda :*”

„Rewolucja Romantyczna” utrzymuje się na Spotify jako najczęściej odsłuchiwany album w Polsce, na OLiSie również nie wypada poza pierwszą dziesiątke po miesiącu od premiery. Bedoes i Lanek nie skończyli jeszcze z niespodziankami przygotowanymi dla najwierniejszych słuchaczy. Ci, którzy zdecydowali się w wersji preorderowej, zamówić mystery boxa, zostali zaproszeni przez artystów słowami „Chodź na priv”. O co chodzi?

– To oficjalna nazwa tajemniczego eventu Bedoesa i Lanka, do którego dostęp będą mieli wyłącznie posiadacze “Rewolucji Romantycznej” w wersji mystery box! Wydarzenie odbędzie się w przyszłą niedzielę, 28 lutego o 19:00, i będzie transmitowane na żywo na dedykowanej stronie internetowej. Jego uczestnicy będą mogli posłuchać intymnej rozmowy z Bedoesem i Lankiem, dotyczącej nie tylko ostatniej płyty, ale również ich życia osobistego i planów na najbliższą przyszłość. Rewolucja Romantyczna: Chodź na priv to także wyjątkowy koncert – wybrane utwory z albumu zostaną przedstawione w nowych aranżacjach z wykorzystaniem żywych instrumentów.

ZOBACZ TEŻ: Feno i Człowiek Warga na żywo w Rapnews Studio

Należy pamiętać, że na wydarzenie można zapisać się, wykorzystując kod QR zawartym w mystery boxie – ale jedynie do 22 lutego! Macie więc jeszcze dwa dni, by nie przegapić wydarzenia przygotowanego przez Bedoesa i Lanka. „Chodź na priv” odbędzie się 28 lutego o 19.

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Berul w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Jest też zapowiedź EP’ki!

Berul, reprezentant otwockiej ziemi, zaprezentował premierowy kawałek nagrany w hołdzie Żołnierzy Wyklętych. "Wyklęci" trafił...

Znany zawodnik z UFC/KSW chce walki z Kizo! A może Najman? Może inny raper?

Federacja Fame MMA oficjalnie nie potwierdziła, jakoby sobotnia walka Popek vs Kizo miałaby się...

Popek nie zawalczy z Kizo!!! Co się stało?

Pod koniec tego tygodnia miało dojść do hitowego starcia - Popek vs Kizo. Według...

Najbardziej prestiżowe zawody breakingowe odbędą się w Polsce!

W tym roku po raz pierwszy globalny finał najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych na świecie...