Skorup & JazBrothers ofiarowali fanom niezwykłą pocztówkę dźwiękową. 8 marca na kanale MaxFloRecTV pojawił się długo wyczekiwany klip do wspólnego utworu artystów z gościnnym udziałem Meli Koteluk. Ciekawi niekonwencjonalnego połączenia muzycznego? Koniecznie sprawdźcie „Chłodny front”!

– Cieszę się, że udało mi się namówić do współpracy takich mistrzowskich artystów. Zarówno w studiu, jak i na planie klipu powstała dobra energia. Mam nadzieję, że poczują ją teraz nasi odbiorcy – komentuje Skorup. I mowa tu nie tylko o artystach, takich jak: Mela Koteluk (wokal), Jarek Spałek (trąbka) czy Tomek „Serek” Krawczyk (gitara), ale także o odpowiadającej za realizację wideo ekipie AG Studio.

Chłodny front” to już czwarty – po „Zagubionej autostradzie”, „Drzewie” i tytułowych „Ludziach chmur” – singiel promujący wspólną płytę Skorupa & JazBrothers. Jak czytamy w opisie klipu na kanale MaxFloRecTV, utwór „wokalnie ubarwiła Mela Koteluk, dzięki czemu w bardzo ciekawy sposób połączony został świat rapu i muzyki alternatywnej”.

Singiel w wersji cyfrowej zamówić można m.in. na sklep.maxflo.pl (kliknij TUTAJ, aby przejść).

Dziś na Facebooku MaxFloRec pojawiły się nowe zdjęcia z planu tego metaforycznego teledysku (kliknij TUTAJ, aby sprawdzić album). A jak już przy mediach społecznościowych jesteśmy: od momentu premiery z każdą godziną klip coraz bardziej się w nich „rozkręca”. Na Facebooku Meli Koteluk wpis dotyczący tego obrazka liczy już ponad 0,5 tys. polubień, kilkadziesiąt ponownych udostępnień i kilkadziesiąt komentarzy – ZOBACZ!

Dwupłytowy – bo składający się z krążka z utworami słowno-muzycznymi i z krążka z samymi instrumentalami – album „Ludzie chmur” ukazał się nakładem MaxFloRec 27.11.2015. Patronat medialny nad wydawnictwem sprawują: Interia, AllAboutMusic.pl, CGM.pl, „Freestyle”, Popkiller.pl, Akademickie Radio Kampus, portal RapDuma, TVP Katowice i T-Mobile Music. Mecenat nad płytą objęła Legalna Kultura. Wyłącznym dystrybutorem fizycznej wersji albumu jest firma MyMusic.

Album wciąż dostępny jest m.in. na sklep.maxflo.pl (kliknij TUTAJ, aby zamówić), w salonach sieci Empik, Saturn czy Media Markt. W wersji cyfrowej zamówić można go na iTunesie czy w Google Play.

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ