fot. kadr z klipu

Trwa sprzedaż preorderów limitowanego wydawnictwa Chillwagonu, który zostanie wytłoczony tylko w ilości 15 tysięcy sztuk. Tak zwany „złoty drop” przez kilka dni można było zamówić po wcześniejszym przejściu „najtrudniejszej na świecie gry komputerowej”. Aktualnie pierwszy krążek ekipy dyrygowanej przez Borixona, można zamawiać w przedsprzedaży na stronie www.chillwagonchillwagon.com.

Zanim nastąpi oficjalna premiera tej płyty (6 grudnia), otrzymaliśmy kolejny singiel, zwiastujący ten projekt. Do numeru, zatytułowanego „Tęczowy music box” został zrealizowany teledysk, którego autorem jest KOOZA. Za rap odpowiedzialni są: Borixon, Zetha, Żabson, Kizo oraz ReTo, natomiast o warstwę muzyczną zadbał SecretRank.

  • Jeżeli chodzi o zawartość muzyczną, tutaj również możecie spodziewać się zaskoczenia. Single opublikowane dotychczas były jedynie trailerami właściwych utworów, które w rozbudowanej formie (dodatkowe zwrotki oraz aranżacje muzyczne) znajdą się na oficjalnym, debiutanckim wydawnictwie chillwagonu. To nie są remixy, to zupełnie nowa jakość i bezprecedensowe wydarzenie w całym muzycznym świecie. W tym momencie nie odkrywamy wszystkich kart, ale nie spodziewajcie się po chillwagonie, że wyda album na tradycyjnym nośniku. To nie w naszym stylu. chillwagon to wolna i niedopowiedziana forma. Nasza płyta ma być tego odzwierciedleniem, ponieważ od początku nadajemy do Was z cyberprzyszłości. – czytamy w opisie.