fot. kadr z klipu "Chillwagon"

Chillwagon to nie marka, Chillwagon to arka” – to określenie od razu przychodzi do głowy, kiedy słyszymy nazwę projektu stworzonego przez Borixona. 6 grudnia (na Mikołajki) otrzymaliśmy oczekiwany album „Chillwagon”, który został stworzony przez wszystkich reprezentantów składu, czyli: Borixona, ReTo, Kizo, Żabsona, Qry-ego i ZetHa.

Zdaje się, że ten krążek był jedynie początkiem noewgo etapu, ponieważ poszczególni raperzy spod „chillwagonowego” sztandaru postanowili dobrać się w pary i nagrać kolejne albumy.

Jednym z nich będzie: KIZO X ZETHA. Jego promocja rozpoczęła się pod koniec października, kiedy to do sieci trafił zwiastun w postaci klipu, zrealizowanego do numeru „LAMBO”.

Wszystko wskazuje na to, że swoje siły połączyli również Borixon i ReTo. Obaj panowie mają na swoim koncie kilka hitowych singli, stworzonych na przestrzeni ostatnich kilku lat: „JACKIECHAN” (23mln odsłon w serwisie YouTube) czy „Klamka zapadła” (blisko 4,5mln). O ich potencjalnym wspólnym projekcie niewiele jeszcze wiadomo.

Jednym z cybergadżetów, znajdujących się w fizycznej wersji płyty „Chillwagon”, są okulary przenoszące nas do „rozszerzonej rzeczywistości”. Zakładając je, otrzymamy m.in. dostęp do video-singla „Kostka rubika”. To właśnie tam wyłoniła się grafika z napisem: „Nowa misja: Borixon & ReTo”.

Czy premiera odbędzie się w 2020 roku? Czekamy na oficjalne komunikaty.